

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• теплоізолювальна рифлена ручка високої міцності
• карболітові накладки
• жорстка фіксація електрода в чотирьох положеннях: 45°, 90°, 135° і 180°
• призначений для електродів від 1.6 до 5 мм
• площа перерізу 50-95 мм2
• напруга пробою 1500 В
• карболітові накладки
• жорстка фіксація електрода в чотирьох положеннях: 45°, 90°, 135° і 180°
• призначений для електродів від 1.6 до 5 мм
• площа перерізу 50-95 мм2
• напруга пробою 1500 В
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Master Tool |
| Вага | 0.451 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 12968 |
| Тип | Затискачі маси |
| Діаметр зварювального електрода | від 1,2 мм до 5 мм |
| Додаткові характеристики | Теплоізолювальна рифлена ручка високої міцності, Карболітова накладка, Закритий тип головки забезпечує максимальний захист, Гвинтовий тип затискача, Максимально жорстка фіксація електрода в положенні 90°, |
| Захист від перегрівання | Немає |
| Потужність, кВт | 600 А |
| Напруга пробою | 1500 В |
| Площа перерізу | 50-95 мм2 |
| Розмір паковання | 0,245x0,045x0,045 м |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | French type |
| теги | 235 мм |
- Ціна: 553 ₴

