


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
* магнітна сила 1 кг
* використовується для підіймання болтів, гайок, гвинтів, шайб та інших металевих предметів із важкодоступних місць
* використовується для підіймання болтів, гайок, гвинтів, шайб та інших металевих предметів із важкодоступних місць
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Master Tool |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 13032 |
| Вага | 0.128 кг |
| Тип | Захват |
| Додаткові характеристики | Гнучкий вал |
| Магнітна сила | 1 кг |
| Розмір паковання | 0,61x0,025x0,025 м |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Магнітний |
| теги | 610 мм |
- Ціна: 113 ₴

