

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• загартована сталь
• твердосплавні напайки з карбіду вольфраму HRC 89-90
• твердосплавні напайки з карбіду вольфраму HRC 89-90
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Granite |
| Товщина | 1.4 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 13188 |
| Вага | 0.292 кг |
| Тип | Диски |
| Діаметр | 180 мм |
| Діаметр посадки диска | 32 мм |
| Додаткові характеристики | З твердосплавними напайками, Адаптер 32-30 |
| Кількість зубців | 30 шт. |
| Робочий матеріал | Дерево |
| Розмір паковання | 0,23x0,22x0,01 м |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Пиляльні |
| Ширина пропилу | 2.4 мм |
- Ціна: 204 ₴
- В наявності
- Код: 13188
Диск пиляльний GRANITE для дерева з твердосплавними напайками 180х32х30Т адаптер 32-30 8500 об./хв 5-18-031
204 ₴
- +380 (68) 459-07-33
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

