

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• сталь С45
• нікелеве покриття
• ручка з TPR-покриттям
• нікелеве покриття
• ручка з TPR-покриттям
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Master Tool |
| Вага | 0.515 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 13280 |
| Тип | Ключ |
| Діапазон схоплення | 0-30 мм |
| Додаткові характеристики | Переставна губка, Нікелеве покриття, Ручка з TPR покриттям |
| Матеріал | Сталь |
| Розмір паковання | 0,25x0,065x0,02 м |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Розвідний |
| Тип сталі | С45 |
| Форма ключа | Прямий |
| теги | 250 мм |
- Ціна: 294 ₴

