

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• ударостійка капсула з УФ-захистом
• алюмінієвий корпус
• 1 капсула
• товщина стінки 1 мм
• фрезерована поверхня
• протиударні заглушки
• жолоб для вимірювання нахилу труб
• точність 0,5 мм/м (0,03°)
• магнітні фіксатори
• алюмінієвий корпус
• 1 капсула
• товщина стінки 1 мм
• фрезерована поверхня
• протиударні заглушки
• жолоб для вимірювання нахилу труб
• точність 0,5 мм/м (0,03°)
• магнітні фіксатори
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Master Tool |
| Вага | 0.12 кг |
| Матеріал | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 13304 |
| Висота, мм | 20 мм |
| Довжина, мм | 100 мм |
| Додаткові характеристики | Ударостійка капсула з УФ-захистом, Фрезерована поверхня, Протиударні заглушки, Жолоб для вимірювання нахилу труб, Магнітні фіксатори |
| Кількість капсул | 1 шт |
| Розмір паковання | 0,13 x 0,105 x 0,022 м |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Уровни |
| Товщина стінки, мм | 1 мм |
| Точність вимірювання | 0.5 мм/м (0.03°) |
| Колір | Червоний |
| Ширина, мм | 50 мм |
- Ціна: 171 ₴

