

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
технологія розпилення HP
пластиковий верхній бачок 600 см3
форсунка 1.8 мм
робочий тиск 3.5-5.0 барів
продуктивність компресора 120-170 л/хв
діаметр круглого факела 50-60 мм
ширина плоского факела 180-240 мм
регулятор подавання ЛФМ
регулятор форми факела
швидкознімне з'єднання 1/4''
пластиковий верхній бачок 600 см3
форсунка 1.8 мм
робочий тиск 3.5-5.0 барів
продуктивність компресора 120-170 л/хв
діаметр круглого факела 50-60 мм
ширина плоского факела 180-240 мм
регулятор подавання ЛФМ
регулятор форми факела
швидкознімне з'єднання 1/4''
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Master Tool |
| Вага | 0.585 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 13306 |
| Тип | Фарбопульти |
| Діаметр форсунки | 1.8 мм |
| Додаткові характеристики | Пластиковий верхній бачок, Регулятор подавання ЛФМ, Регулятор форми факела, Перехідник 1/4" — швидке з'єднання |
| Матеріал бака | Пластик |
| Потужність, лс | 50-60 мм |
| Об'єм | 600 мл |
| Продуктивність | 120-170 л/хв |
| Робочий тиск | 3.5-5.0 бар |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Пневматичні |
| Тип розпилення | HP |
| Ширина плоского факела | 180-240 мм |
| Енергія розпилення | Повітря |
- Ціна: 617 ₴
- Немає в наявності
- Код: 13306
Фарбопульт MASTERTOOL HP ВБ 600 мл пластик Ø 1.8 мм 120-170 л/хв 3.5-5.0 бари типу М 81-8716
617 ₴
- +380 (68) 459-07-33
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

