

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
* магнітна сила 0,7 кг
* використовується для підіймання болтів, гайок, гвинтів, шайб та інших металевих предметів із важкодоступних місць
* використовується для підіймання болтів, гайок, гвинтів, шайб та інших металевих предметів із важкодоступних місць
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Master Tool |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 13342 |
| Вага | 0.044 кг |
| Тип | Захват |
| Додаткові характеристики | Гнучкий вал |
| Магнітна сила | 0.7 кг |
| Розмір паковання | 0,22x0,065x0,015 м |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Магнітний |
| теги | 125-630 мм |
- Ціна: 97 ₴

