

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
* неіржавка сталь
* гумова основа
* використовується для утримання дрібних металевих деталей, металізаторів, інструментів
* гумова основа
* використовується для утримання дрібних металевих деталей, металізаторів, інструментів
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Master Tool |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 13364 |
| Вага | 0.211 кг |
| Глибина | 22 мм |
| Діаметр | 108 мм |
| Діаметр магніту | 60 мм |
| Додаткові характеристики | Гумова основа |
| Розмір паковання | 0,19x0,14x0,04 м |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Магнітні тримачі |
| Форма | Кругла |
- Ціна: 116 ₴

