

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• чисте пряме різання
• для м'якої деревини (3-65 мм), ДВП, ДСП, пластику, ламінату
• високовуглецева сталь HCS
• для м'якої деревини (3-65 мм), ДВП, ДСП, пластику, ламінату
• високовуглецева сталь HCS
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Master Tool |
| Користувальницькі характеристики | |
| TPI | 8.0-12зуба/дюйм |
| Артикул | 13455 |
| Вага | 0.056 кг |
| Тип | Полотна |
| Додаткові характеристики | Чисте пряме різання |
| Кількість в пакованні | 5 шт. |
| Призначення | Для електролобзика |
| Розмір паковання | 0,2x0,08x0,002 м |
| Відстань між зубами, мм | 2.0-3.0 мм |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип сталі | HCS |
| теги | 116 мм |
- Ціна: 197 ₴
- В наявності
- Код: 13455
Полотно пиляльне для лобзика MASTERTOOL PROGRESSOR для дерева 5 шт. чисте пряме різання 8-12TPI 116 мм T234X 14-2820
197 ₴
- +380 (68) 459-07-33
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

