


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• діаметр 50 мм
• магнітна сила 4.5 кг
• фіксація контакту на будь-якій металевій поверхні
• використовується для роботи у важкодоступних місцях
• магнітна сила 4.5 кг
• фіксація контакту на будь-якій металевій поверхні
• використовується для роботи у важкодоступних місцях
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Master Tool |
| Вага | 0.243 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 13475 |
| Тип | Затискачі маси |
| Діаметр | 50 мм |
| Додаткові характеристики | Фіксація контакту на будь-якій металевій поверхні, Використовується під час роботи у важкодоступних місцях |
| Захист від перегрівання | Немає |
| Магнітна сила | 4.5 кг |
| Потужність, кВт | 200 А |
| Призначення | Електросварка |
| Розмір паковання | 0,2x0,09x0,05 м |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Магнітні |
- Ціна: 220 ₴

