

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• теплоізолювальна рифлена ручка високої міцності
• карболітові накладки
• максимально жорстка фіксація електрода в положенні 90°
• призначений для електродів від 1.6 до 5 мм
• закритий тип головки забезпечує максимальний захист
• кліщі виготовлені з латуні, що забезпечує високу струмопровідність
• карболітові накладки
• максимально жорстка фіксація електрода в положенні 90°
• призначений для електродів від 1.6 до 5 мм
• закритий тип головки забезпечує максимальний захист
• кліщі виготовлені з латуні, що забезпечує високу струмопровідність
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Master Tool |
| Вага | 0.439 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 13476 |
| Тип | Затискачі маси |
| Діаметр зварювального електрода | від 1,2 мм до 5 мм |
| Захист від перегрівання | Немає |
| Потужність, кВт | 300 А |
| Напруга пробою | 1500 В |
| Площа перерізу | 50-95 мм2 |
| Розмір паковання | 0,28x0,085x0,04 м |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Holland type Prima |
| теги | 217 мм |
- Ціна: 477 ₴

