
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• загартована сталь
• твердосплавні напайки з карбіду вольфраму HRC 85-86
• твердосплавні напайки з карбіду вольфраму HRC 85-86
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Титул |
| Товщина | 1.3 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 13492 |
| Вага | 0.362 кг |
| Тип | Диски |
| Діаметр | 200 мм |
| Діаметр посадки диска | 32 мм |
| Додаткові характеристики | З твердосплавними напайками, Адаптер 32-30, 32-25.4 |
| Кількість зубців | 40 шт. |
| Робочий матеріал | Дерево |
| Розмір паковання | 0,21x0,205x0,01 м |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Пиляльні |
| Ширина пропилу | 1.9 мм |
- Ціна: 237 ₴
- В наявності
- Код: 13492
Диск пиляльний для дерева ТІТУЛ із твердосплавними напайками 200х32х40Т адаптер 32-30/32-25.4 08-7204
237 ₴
- +380 (68) 459-07-33
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

