

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• технологія розпилення HVLP
• алюмінієвий верхній бачок 600 см3
• форсунка 1.3 мм
• робочий тиск 3.0-4.0 бари
• продуктивність компресора 150-220 л/хв
• діаметр круглого факела 30-50 мм
• ширина плоского факела 160-240 мм
• регулятор подавання ЛФМ
• регулятор форми факела
• регулятор подавання повітря
• перехідник 1/4" — швидкознімне з'єднання
• алюмінієвий верхній бачок 600 см3
• форсунка 1.3 мм
• робочий тиск 3.0-4.0 бари
• продуктивність компресора 150-220 л/хв
• діаметр круглого факела 30-50 мм
• ширина плоского факела 160-240 мм
• регулятор подавання ЛФМ
• регулятор форми факела
• регулятор подавання повітря
• перехідник 1/4" — швидкознімне з'єднання
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Master Tool |
| Вага | 0.86 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 13712 |
| Тип | Фарбопульти |
| Діаметр форсунки | 1.3 мм |
| Додаткові характеристики | Алюмінієвий верхній бачок, Регулятор подавання ЛФМ, Регулятор форми факела, Регулятор подавання повітря, Перехідник 1/4" — швидке з'єднання |
| Матеріал бака | Алюміній |
| Потужність, лс | 30-50 мм |
| Об'єм | 600 мл |
| Продуктивність | 150-220 л/хв |
| Робочий тиск | 3.0-4.0 бар |
| Розмір паковання | 0,16x0,13x0,23 м |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Пневматичні |
| Тип розпилення | HVLP |
| Ширина плоского факела | 160-240 мм |
| Енергія розпилення | Повітря |
- Ціна: 1 075 ₴
- В наявності
- Код: 13712
Фарбопульт MASTERTOOL HVLP ВБ 600 мл алюміній Ø 1.3 мм 150-220 л/хв 3-4 бари тип А 80-8907
1 075 ₴
- +380 (68) 459-07-33
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

