

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• форсунка 9.0 мм
• робочий тиск 4.0-7.0 барів
• продуктивність компресора 320-420 л/хв
• довжина трубки 240 мм
• швидкознімне з'єднання 1/4"
• робочий тиск 4.0-7.0 барів
• продуктивність компресора 320-420 л/хв
• довжина трубки 240 мм
• швидкознімне з'єднання 1/4"
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Master Tool |
| Вага | 0.38 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 13720 |
| Тип | Пневматичні |
| Діаметр форсунки | 9 мм |
| Додаткові характеристики | Перехідник 1/4" — швидке з'єднання |
| Продуктивність | 320-420 л/хв |
| Робочий тиск | 4-7 Барів |
| Розмір паковання | 0,205 x 0,17 x 0,055 м |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Приладдя |
| Фасовка_old | 240 мм |
- Ціна: 452 ₴

