

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• форсунка 5.0 мм
• робочий тиск 2.0-4.0 барів
• продуктивність компресора 270 л/хв
• довжина трубки 240 мм
• довжина шланга 300 мм
• регулятор подавання повітря
• швидкознімне з'єднання 1/4"
• робочий тиск 2.0-4.0 барів
• продуктивність компресора 270 л/хв
• довжина трубки 240 мм
• довжина шланга 300 мм
• регулятор подавання повітря
• швидкознімне з'єднання 1/4"
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Master Tool |
| Вага | 0.453 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 13721 |
| Тип | Пневматичні |
| Діаметр форсунки | 5 мм |
| Додаткові характеристики | Регулятор подавання повітря, Перехідник 1/4" — швидке з'єднання |
| Матеріал | 300 мм |
| Продуктивність | 270 л/хв |
| Робочий тиск | 2-4 Бар |
| Розмір паковання | 0,205 x 0,165 x 0,055 м |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Приладдя |
| Фасовка_old | 240 мм |
- Ціна: 644 ₴
- В наявності
- Код: 13721
Пневмопістолет для гравітексу MASTERTOOL Ø 5 мм 270 л/хв 2-4 бари + гнучкий шланг 30 см 81-8702
644 ₴
- +380 (68) 459-07-33
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

