

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• форсунка 6.0 мм
• робочий тиск 10.0 бара
• нижній алюмінієвий бачок 1000 см3
• продуктивність компресора 320-420 л/хв
• швидкознімне з'єднання 1/4"
• робочий тиск 10.0 бара
• нижній алюмінієвий бачок 1000 см3
• продуктивність компресора 320-420 л/хв
• швидкознімне з'єднання 1/4"
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Master Tool |
| Вага | 0.84 кг |
| Робочий тиск | 10 бар |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 13722 |
| Тип | Пневматичні |
| Діаметр форсунки | 7.0 мм |
| Додаткові характеристики | Перехідник 1/4" — швидкознімне з'єднання, Нижній алюмінієвий бачок — 1000 мл |
| Об'єм бачка, л | 1 л |
| Продуктивність | 320-420 л/хв |
| Розмір паковання | 0,2x0,11x0,255 м |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Приладдя |
- Ціна: 1 030 ₴

