

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• металева форсунка 6.0 мм
• керамічні форсунки 4.5, 5.0, 6.0, 7.0 мм
• робочий тиск — 10.0 бара
• продуктивність компресора — 320-420 л/хв
• швидкознімне з'єднання 1/4"
• керамічні форсунки 4.5, 5.0, 6.0, 7.0 мм
• робочий тиск — 10.0 бара
• продуктивність компресора — 320-420 л/хв
• швидкознімне з'єднання 1/4"
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Master Tool |
| Вага | 0.449 кг |
| Робочий тиск | 10 бар |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 13723 |
| Тип | Пневматичні |
| Діаметр форсунки | Металева форсунка — Ø 7.0 мм, керамічні форсунки — Ø 4.0, 5.0, 6.0, 7.0 мм |
| Додаткові характеристики | Перехідник 1/4" — швидкознімне з'єднання, Під шланг |
| Продуктивність | 320-420 л/хв |
| Розмір паковання | 0,22x0,23x0,04 м |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Приладдя |
- Ціна: 1 000 ₴
- В наявності
- Код: 13723
Пістолет піскоструминний MASTERTOOL Ø 4.5/5/6/7 мм кераміка + Ø6 мм метал 320-420 л/хв 10 барів під шланг 81-8709
1 000 ₴
- +380 (68) 459-07-33
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

