

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• форсунки 4.0, 6.0, 8.0 мм
• робочий тиск 3.5-5.0 барів
• алюмінієвий верхній бачок 5000 см3
• нанесення штукатурки, зокрема декоративної, за допомогою компресора
• перехідник 1/4" — швидкознімне з'єднання
• робочий тиск 3.5-5.0 барів
• алюмінієвий верхній бачок 5000 см3
• нанесення штукатурки, зокрема декоративної, за допомогою компресора
• перехідник 1/4" — швидкознімне з'єднання
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Master Tool |
| Вага | 0.38 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 13728 |
| Тип | Пневматичні |
| Діаметр форсунки | 9 мм |
| Додаткові характеристики | Перехідник 1/4" — швидке з'єднання |
| Продуктивність | 320-420 л/хв |
| Робочий тиск | 4-7 Барів |
| Розмір паковання | 0,205 x 0,17 x 0,055 м |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Приладдя |
| Фасовка_old | 240 мм |
- Ціна: 1 335 ₴
- В наявності
- Код: 13728
Пневмопістолет для нанесення штукатурки MASTERTOOL ХОПР ВБ 5000 мл алюміній 5 барів 81-8769
1 335 ₴
- +380 (68) 459-07-33
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

