
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• рухома головка
• можливість працювати однією або двома руками
• призначений для роботи з нарізними з'єднаннями
• можливість працювати однією або двома руками
• призначений для роботи з нарізними з'єднаннями
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Master Tool |
| Вага | 0.362 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 13832 |
| Тип | Воротки |
| Матеріал | Хром-ванадієва сталь CRV50BV30 |
| Розмір | 0,25x0,04x0,02 м |
| Розмір посадкового квадрата | 1/2" |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | T-подібний |
| теги | 250 мм |
- Ціна: 216 ₴

