



Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• виготовлено зі сталі з вольфрамовим напиленням
• використовується для кераміки, скла, пластику, бетону, цегли
• під час свердління бетону та цегли вимагає охолодження водою
• рекомендована частота обертання 800-1500 об/хв
• в комплекті є тримач (підходить для Ø33-103 мм) і центрувальне свердло 10х140 мм
• використовується для кераміки, скла, пластику, бетону, цегли
• під час свердління бетону та цегли вимагає охолодження водою
• рекомендована частота обертання 800-1500 об/хв
• в комплекті є тримач (підходить для Ø33-103 мм) і центрувальне свердло 10х140 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Granite |
| Діаметр | 103 мм |
| Матеріал | Сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| RPM, об./хв | 1500 об./хв |
| Артикул | 14183 |
| Вага | 0.58 кг |
| Тип | Коронки |
| Висота | 64 мм мм |
| Додаткові характеристики | Вольфрамове напилення, у комплекті є тримач і центрувальне свердло |
| Робочий матеріал | Плитка, Бетон, Пластик, Скло, Кераміка |
| Розмір паковання | 0,115x0,19x0,115 м |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
- Ціна: 676 ₴

