
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Йогуртниця First FA-5120-2 (47527018)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | First |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 47527018 |
| Габарити | 360×185× 145 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Матеріал скляночок | Стекло |
| Потужність, Вт | 30 Вт |
| Об'єм, л | 1.5 |
| Об'єм стаканчика | 190 мл |
| Країна реєстрації бренда | Австрія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Сфера використання | Для дому |
| Таймер приготування | 48 год |
| Колір | Хром |
- Ціна: 1 200 ₴

