




Кільцева світлодіодна LED-лампа RL-18 45 см
Кільцева світлодіодна лампа LED RL-18 має 512 SMD світлодіодів, які забезпечують рівномірне світло, без мерехтіння. Лампа під'єднується до мережі 220V і не нагрівається навіть після тривалого періоду роботи. Плавне регулювання температури та яскравості світла здійснюється двома димерами, що розміщені на корпусі кільцевого освітлювача, а також за допомогою пульта.
М'яка підсвітка світлодіодної лампи RL-18 діаметром 45 см дає змогу отримати чудовий результат під час фото- та відеознімання. Завдяки їй можна досягти якісних кадрів навіть у найзатемненіших місцях. Яскрава та легка кругла лампа часто використовується майстрами індустрії краси: візажистами та косметологами, бровистами та лешмейкерами, стилістами та перукарями, майстрами тату та татуажу. Крім цього, її світло підходить для роботи фотографів і блогерів під час знімань як у приміщенні, так і на вулиці.
Характеристики:
-
Потужність: 55 Вт
-
Світловий потік: 4880 LUx
-
Кількість світлодіодів: 512
-
Зовнішній діаметр: 45 см
-
Внутрішній діаметр: 33 см
-
Колірна температура: Є
-
Регулювання температури: Є
-
Колірна температура: 3200 K — 5500 К
-
Керування: димер яскравості, димер температури
-
Дальність освітлення: до 15 метрів
-
Індекс передавання кольору: 90> Ra
Комплектація
- Кільцева LED-лампа RL-18
- 3 тримачі для телефонів
- Пульт дистанційного керування
- Дріт для під'єднання до мережі 220 В
- Чехол
- Фірмове паковання
* Штатив не входить до комплекту
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 4_00547 |
| Тип | Кільцеве світло |
| Тип лампи | LED-лампи |
| Тип продажів | Один товар |
| Зовнішній діаметр | 45 см |
| Внутрішній діаметр | 33 см |
| Діаметр кільця | 45 |
| Кількість світлодіодів | 512 |
| Комплектація | Кільцева LED-лампа RL-18, 3 тримачі для телефонів, Пульт дистанційного керування, Дріт для під'єднання до мережі 220 В., Чохол, Фірмове паковання |
| Люмен | 4880 |
| Потужність | 60 Вт |
| Потужність, Вт | 60 |
| Особливості | Регулювання теплоти світла, Регулятор потужності |
| Тип | Кільцевий світло |
| Тип світла | Постійний |
| Колірна температура | 3200 K - 5500 К |
- Ціна: 1 587 ₴
- В наявності
- Код: 4_00547
Кільцева світлодіодна LED-лампа RIAS RL-18 45 см на 3 тримачі з пультом ДК і чохлом (4_00547)
2 116 ₴
1 587 ₴
- +380 (68) 459-07-33


