



Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електрочайник від польського виробника Noveen має сучасний і зручний дизайн.
Має високу потужність 1850-2100 Вт, що скоротить час очікування закипання води.
Компактний і стильний прилад займає мало місця і стане оригінальним доповненням інтер'єру на кухні.
Прилад виготовлений із якісного та безпечного харчового пластику.
Складається електрочайник із резервуара для води об'ємом 1 літр і під'єднується до мережі спеціальної контактної підставки. Поворотна основа чайника дає змогу йому обертатися на 360°. Також у ній знизу розташоване місце для кабелю, завдяки чому можна регулювати довжину кабелю.
Прилад можна тримати будь-якою рукою й ставити зручною стороною, адже в ньому продумане віконце з поділками для контролю рівня води з двох сторін.
Чайник електричний обладнаний дисковим нагрівальним елементом. До головних переваг прихованого нагрівального елемента належить швидке кип'ятіння води та тиха робота. Також такий тип нагрівального елементу набагато стійкіший до утворення накипу.
У носику приладу міститься знімний фільтр від накипу. Він являє собою нейлонове сито в пластиковій основі, має вигляд трикутника з розмірами 4х6х6 см. Завдяки йому вода завжди буде надходити в напій чистою (без можливих частинок осаду).
Перевагами цієї моделі також є індикація роботи, автоматичне вимикання і зручне відкривання кришки за допомогою кнопки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | N'oveen |
| Індикатор роботи | Так |
| Індикатор рівня води | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Покриття нагрівального елементу | покриття з нержавіючої сталі |
| Тип | Електрочайник |
| Тип нагрівального елементу | Прихований нагрівальний елемент |
| Функція автовідключення | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Автовідключення при відсутності води | Ні |
| Блокування кришки | Так |
| Наявність фільтра | Так |
| Відсік для шнура | Так |
| Поворот на 360 градусів | Так |
| Фільтр | нейлоновий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 200 мм |
| Ширина | 195 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 4571 196 |
| Вага | 0.7 |
| Гарантійний термін | 12 |
| Глибина | 145 |
| Довжина мережевого шнура | 0.65 |
| Джерело живлення | 220-240 В, 50/60 Гц |
| Комплектація | Прилад, підставка |
| Потужність | 2200 Вт |
| Об'єм | 1 |
| Розмір паковання | 210 х 189 х 146 мм |
| Колір | Білий з бежевим |
- Ціна: 999 ₴

