
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ви втомилися терпіти нетривалий термін експлуатації насосів і хочете захистити обладнання від гідроударів? Гідроакумулятор із неіржавкої сталі ZEGOR — це міцний пристрій, який стане буфером і захистить систему від небажаного впливу. Обладнання призначене для підтримки постійного тиску в системі водопостачання, запобігання гідравлічним ударам, а також для зберігання певного запасу води. Горизонтальні гідроакумулятори об'ємом 24 літри обладнані посиленим майданчиком для встановлення насоса. Наявність гідроакумулятора в системі автономного водопостачання дає змогу знизити кількість увімкнень і вимкнень насоса, що збільшує термін його експлуатації. Встановити гідробак нескладно, його просто під'єднують до водопровідної системи після насоса. Перед входом у пристрій необхідно поставити гарний фільтр, щоб очистити воду від домішок. Вони можуть зібратися всередині та пошкодити мембрану. Дуже важливо, щоб розміри патрубка та водопровідної труби збігалися. Це дасть змогу уникнути гідравлічних втрат через звуження траси на якомусь зоні. Використання перехідників допустиме, але небажано. Під час надходження та забування води мембранний бак може вібрувати. Рекомендується кріпити його до основи через амортизувальні прокладки. Під'єднання до водопроводу здійснюється гнучкою підводкою. Треба переконатися, що пристрій правильно виставлено по горизонталі та вертикалі, перекоси неприпустимі. Потрібно заздалегідь подбати про можливість вимкнути ГА від водопроводу так, щоб не довелося повністю зливати воду із системи. Ця вимогу реалізується встановленням звичайного запірного крана. Комплектація Гідроакумулятор, Мембрана, Сталевий фланець із діаметром різі 1"
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Zegor |
| Максимальний робочий тиск | 10 бар |
| Об`єм | 24 л |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Сріблястий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 280 мм |
| Довжина | 440 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 323564 |
| Вид монтажа | підлоговий |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діаметр під'єднання | 1" |
| виготовлення | горизонтальне |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Робоча температура | до +110°C |
- Ціна: 1 698 ₴

