



EW-41 Бездротова зарядка для телефона "iCharge"
Бездротова зарядка для телефона "iCharge" — це логічне продовження серії бездротових зарядних пристроїв від EcoWalnut. Мінімалістичні форми для максимального зручності у використанні, технологія "Fast charging" для найшвидшого заряджання Вашого пристрою [потужність до 10 Вт], універсальність — підходить для абсолютно будь-якого смартфона та висока якість виготовлення дерев'яної зарядної станції. Просто під'єднайте одного разу Ваш настільний бездротовий органайзер до мережі й усе заряджання буде вмикатися щоразу, коли Ви будете класти смартфон на зарядну станцію.
Для використання необхідно мати кабель MicroUSB зі штекером (не йде в комплекті). Ідеально підходить як подарунок для людини, телефон якого підтримує технологію QI (технологія бездротового заряджання мобільних пристроїв).
Розмір: 100x100x14 мм.
Виріб продається в акуратній картонній коробці, придатній для вторинного перероблення.
Зверніть увагу: колір Вашого продукту може незначно відрізнятися від зображення, оскільки кожен виріб має індивідуальні та унікальні характеристики й особливості деревини.
Матеріал: високоякісна оброблена деревина волоського горіха, просочена натуральною олією.
Зроблено в Україні за всіма стандартами eco-продукції.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | EcoWalnut |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 0267 |
| Швидке заряджання | Quick Charge 2.4, Quick Charge 2.0, Quick Charge 3.0, Quick Charge 3.1, Quick Charge 3.2, Quick Charge 4.0, PowerIQ |
| Вага продукту | 0.11 кг |
| Тип | зарядні пристрої, зарядні станції, Зарядні комплекти |
| Вихідний роз'єм | microUSB |
| Вихідний струм | 2.1 A |
| Гарантія | Обмін/повернення товару впродовж 14 днів. |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Кількість одиниць | 1 |
| Матеріал | Високоякісна оброблена деревина волоського горіха, просочена натуральною олією. |
| Призначення | Для мобільних телефонів, для планшетів, GPS навігаторів, Універсальні, Для окулярів, для кабелів, для ноутбуків, екшн-камер, для фото/відео, для смарт-годинника, для відеореєстраторів |
| Особливості | Туристична, Функція швидкого заряджання, Smart Charge (інтелектуальний розподіл струму), Бездротова зарядка |
| Розміри | 100x100x14 мм |
| Сумісність | Sony, Samsung, Nokia, Xiaomi, Apple, Універсальні, Huawei, Hewlett-Packard, OPPO, LG, Google, BlackBerry, Motorola |
| Країна-виробник | Україна |
| Країна-реєстрації бренда | Україна |
| Тип | Мережеві, Від ПК, Бездротові, Універсальні |
- Ціна: 806 ₴

