
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модуль для віддаленого керування онлайн LogicPower UPS
Мережева карта для встановлення в ДБЖ Smart Online дає змогу під'єднати через мережу Інтернет для віддаленого моніторингу та встановлення параметрів ДБЖ SmartOnline. Є зручним і сучасним рішенням для віддаленого керування ДБЖ Smart Online. Інтерфейс під'єднання до ПК — RS232 Кількість у коробці — 1 Гарантія — 24
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LogicPower |
| Індикація | Світлова |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Захист | |
| Автоматичне регулювання напруги | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Захист від переполюсовки | Так |
| Тип корпусу | Негерметичний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.16 кг |
| Технічні характеристики | |
| Вихідна напруга | 230 В |
| Тип ДБЖ | Smart ONline |
| Тип акумулятора | AGM |
| Частота струму | 60 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 6900093230015 |
| Акумуляторна батарейка | Вбудована |
| Артикул | 11976 |
| Час перемикання на батарею | 0 мс |
| Вхідна частота | 50/60 Гц |
| Вихідна частота | 50/60 Гц |
| Габарити | 80 x 17 x 43 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Захист | Захист від перезаряджання/Проти високовольтних імпульсів/Проти перевантаження/Проти короткого замикання |
| Інтерфейси | RJ-45/LAN |
| Комплектація | UPS/инструкция |
| Максимальний ККД | 0.8 |
| Призначення | Для дому/Для комп'ютера/Для серверів/Для роутера/Для відеоспостереження |
| Напруга | 12 В |
| Особливості | Модуль для віддаленого керування |
| Робоча температура | 0 ~ +40 °C |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип архітектури | Smart ONline |
| Тип монтажа | У стійку (rack mount) |
| Тип пристрою | Модуль |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 5 001 ₴

