

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ДБЖ Hikvision DS-UPS3000 (1800W) лінійно-інтерактивний
Джерело безперебійного живлення Hikvision DS-UPS3000 1800W — це надійний пристрій, розроблений для забезпечення безперервного та стабільного електроживлення пристроїв в умовах можливих збоїв в основній електромережі. З цим джерелом живлення ваша електронна інфраструктура є під надійним захистом, гарантуючи безперервну роботу важливих пристроїв.
Технічні характеристики DS-UPS3000:
- Потужність ДБЖ 3000 ВА / 1800 Вт;
- Діапазон вхідної напруги 140 В — 290 В АС;
- Тип вилки Schuko х4;
- Форма сигналу ШІМ;
- Тип батареї 12 В/9 А•год 4 шт., олив'яно-кислотна батарея;
- Типовий час резервного живлення за 900 Вт: 6 хв;
- Розміри: 412 × 145 × 210 мм
- Вага: 18,5 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Індикація | Світлова |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Захист | |
| Автоматичне регулювання напруги | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Захист від переполюсовки | Так |
| Тип корпусу | Негерметичний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 18.5 кг |
| Технічні характеристики | |
| Час роботи при повному навантаженні | 5 хв |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Максимальна потужність | 1800 Вт |
| Максимальна вхідна напруга | 235 В |
| Мінімальна вхідна напруга | 210 В |
| Тип ДБЖ | Лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Тип акумулятора | AGM |
| Частота струму | 60 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумуляторна батарейка | Вбудована |
| Артикул | 12092 |
| Час перемикання на батарею | 4-6 мс |
| Вхідна частота | 50/60 Гц |
| Вихідна частота | 50/60 Гц |
| Габарити | 412 x 210 x 145 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діапазон вхідної напруги під час роботи від мережі | 210-235 В |
| Місткість | 9 А·год |
| Захист | Захист від перезаряджання/Проти високовольтних імпульсів/Проти перевантаження/Проти короткого замикання |
| Інтерфейси | 1 х USB Type-B |
| Кількість Euro-розеток | 4 |
| Кількість вхідних розеток | 4 |
| Кількість розеток | 4 х Schuko |
| Кількість фаз | 1/1 |
| Комплектація | UPS/кабель живлення/кабель USB Type-B — Type-A/інструкція |
| Максимальний ККД | 0.8 |
| Потужність | 3000 ВА |
| Призначення | Для дому/Для комп'ютера/Для серверів/Для роутера/Для відеоспостереження |
| Напруга | 48 В |
| Номінальна потужність | 1800 Вт |
| Особливості | Холодний старт/Со стабілізатором напруги/Со звуковою сигналізацією/З дисплеєм |
| Параметри виведення | EURO |
| Робоча температура | 0 ~ +40 °C |
| Розташування розеток | Ззаду |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип архітектури | Лінійно-інтерактивні (line-interactive) |
| Тип батареї | 4 x 9Ач-12В |
| Тип батареї, що використовується | Під'єднувана AGM акумуляторна батарея: 48V/4x9Ah |
| Тип монтажа | Підлогові (tower) |
| Тип пристрою | Лінійно-інтерактивний |
| Форма вихідної напруги | Апроксимована (ступенева) синусоїда |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 12 857 ₴

