

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ДБЖ Ritar RTM1000L (600W) лінійно-інтерактивний
Джерело безперебійного живлення з апроксимованою синусоїдою призначене для автономної роботи комп'ютерної техніки та периферійного обладнання в офісних і житлових приміщеннях.
Технічні характеристики RTM1000L :
- Номінальна потужність: 1000VA / 600 Ватів
- Коефіцієнт потужності: 0,6
- Тип вихідного сигналу: апроксимована (модифікована) синусоїда
- Тип індикації: Світлодіоди Normal/Overload/Backup
- Вхідна напруга: 220V: 145 ~ 290V AC
- Вихідна напруга: 220V: 190 ~ 255V AC
- Час роботи від батареї у разі завантаження 50%: ≥5m30s
- Час роботи від батареї у разі завантаження 70%: ≥4m40s
- Час перемикання: DC to AC 2 ≤ 6ms
- Час перемикання: AC to DC 2≤ 6ms
- Нижні пороги перемикання: 142V AC
- Верхні пороги перемикань: 285V AC
- Частота: 50Hz / 60 Hz
- робоча температура: 0-45 ° С
- захист:
- Стабілізація (AVR): є (мікропроцесорне керування) крок 22,5V
- Кількість щаблів: 3
- Захист від короткого замикання: є
- Захист від глибокого розряджання: є (11V ± 0.4V вимкнення)
- Захист ліній зв'язку: немає
- Аварійне вимкнення (захист від перевантаження): ≥150% потужності
- Індикатор заміни батареї: є (10.2V ± 0.4 V)
- Контроль заряду батареї: 13.4V-13.9V
- батарея:
- Тип батарей: герметичний
- Розмір паковання (Д·Ш*В), мм: 410*195*280
- Розмір пристрою (Д*Ш*В), мм: 350*120*190
- Нетто, кг: 10
- Брутто, кг: 10,3
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ritar |
| Індикація | Світлова |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Захист | |
| Автоматичне регулювання напруги | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Захист від переполюсовки | Так |
| Тип корпусу | Негерметичний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 10 кг |
| Технічні характеристики | |
| Час роботи при повному навантаженні | 5 хв |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Максимальна потужність | 600 Вт |
| Максимальна вхідна напруга | 290 В |
| Мінімальна вхідна напруга | 145 В |
| Тип ДБЖ | Лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Тип акумулятора | AGM |
| Частота струму | 60 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 2000000058573 |
| Акумуляторна батарейка | Вбудована |
| Артикул | 12101 |
| Час перемикання на батарею | 2-6 мс |
| Вхідна частота | 50/60 Гц |
| Вихідна частота | 50/60 Гц |
| Габарити | 350 x 190 x 120 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Діапазон вхідної напруги під час роботи від мережі | 145-290 В |
| Місткість | 7 А·год |
| Захист | Захист від перезаряджання/Проти високовольтних імпульсів/Проти перевантаження/Проти короткого замикання |
| Кількість Euro-розеток | 3 |
| Кількість вхідних розеток | 3 |
| Кількість розеток | 3 х Schuko |
| Кількість фаз | 1/1 |
| Комплектація | UPS/кабель живлення/інструкція |
| Максимальний ККД | 0.8 |
| Потужність | 1000 ВА |
| Призначення | Для дому/Для комп'ютера/Для серверів/Для роутера/Для відеоспостереження |
| Напруга | 24 В |
| Номінальна потужність | 600 Вт |
| Особливості | Холодний старт/Со стабілізатором напруги/Со звуковою сигналізацією/З дисплеєм |
| Параметри виведення | EURO |
| Робоча температура | 0 ~ +45 °C |
| Розташування розеток | Ззаду |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип архітектури | Лінійно-інтерактивні (line-interactive) |
| Тип батареї | 2 x 7Ач-12В |
| Тип батареї, що використовується | Під'єднувана AGM акумуляторна батарея: 12V/2x7Ah |
| Тип монтажа | Підлогові (tower) |
| Тип пристрою | Лінійно-інтерактивний |
| Форма вихідної напруги | Апроксимована (ступенева) синусоїда |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 4 500 ₴

