
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ДБЖ Ritar RTSW-500 LCD (300 Вт) 12 В з правильною синусоїдою
Джерело безперебійного живлення (ІБП) RITAR RTSW-500 LCD — надійний пристрій для забезпечення безперервного електроживлення в разі вимкнення основного джерела енергії. Ось докладні характеристики цього продукту:
Технічні характеристики RTSW-500 LCD:
- Номінальна потужність: 500VA/300Ват.
- Коефіцієнт потужності: 0,6
- Тип вихідного сигналу: правильна синусоїда
- Вхідна напруга: 220V: 175 ~ 275V AC
- Вихідна напруга: 220V: 220V AC ± 10%
- Вихідна напруга під час роботи від батареї: 220V AC ± 5%
- Час перемикання: 2 ≤ 6ms
- Ток заряда: 5-7А
- Стабілізація (AVR): 3 ступені (мікропроцесорне керування, крок 22,5V)
- Нижні пороги перемикань: 175V ± 5V AC
- Верхні пороги перемикань: 275V ± 5V AC
- Частота: 50Hz/60Hz
- Захист від короткого замикання: є
- Аварійне вимкнення (захист від перевантаження): є
- Захист від повного розряду батареї: є
- Холодний старт: є
- Наскрізний нуль: є
- USB інтерфейс: -
- RS-232 інтерфейс: є
- Захист ліній зв'язку: -
- Увімкнення/вимкнення звукової індикації: є
- Тип індикації: LCD
- Зовнішня батарея: 12 В
- Рекомендована ємність батареї: 20 – 65 А·год!!
- Тип запобіжника: плавкий
- Кількість розеток Schuko: 1
- Тип корпусу: метал, колір чорний
- Робоча температура: 0 – 45°С
Цей ДБЖ ідеально підходить для використання в домашніх і офісних умовах, де потрібне надійне електроживлення для забезпечення безперебійної роботи вашого обладнання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ritar |
| Індикація | Цифрова |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Захист | |
| Автоматичне регулювання напруги | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Захист від переполюсовки | Так |
| Тип корпусу | Негерметичний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.2 кг |
| Технічні характеристики | |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Максимальна потужність | 300 Вт |
| Максимальна вхідна напруга | 275 В |
| Мінімальна вхідна напруга | 175 В |
| Тип ДБЖ | Резервний (Off-line або Standby) |
| Тип акумулятора | AGM |
| Частота струму | 50 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 2000000117539 |
| Акумуляторна батарейка | Зовнішня |
| Артикул | 12032 |
| Час перемикання на батарею | 2-6 мс |
| Вхідна частота | 50/60 Гц |
| Вихідна частота | 50/60 Гц |
| Габарити | 260 x 140 x 8.5 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діапазон вхідної напруги під час роботи від мережі | 175-275 В |
| Місткість | 20 Ач |
| Захист | Захист від перезаряджання/Проти високовольтних імпульсів/Проти перевантаження/Проти короткого замикання |
| Інтерфейси | RS-232/DC |
| Кількість вхідних розеток | 1 |
| Кількість розеток | 1 х Schuko |
| Кількість фаз | 1/1 |
| Комплектація | UPS/инструкция |
| Максимальний ККД | 0.8 |
| Потужність | 500 ВА |
| Призначення | Для дому/Для комп'ютера/Для серверів/Для роутера/Для відеоспостереження/Для котла |
| Напруга | 12 В |
| Номінальна потужність | 300 Вт |
| Особливості | Холодний старт/Со стабілізатором напруги/Со звуковою сигналізацією/Під'єднання додаткових батарей/Гір'яча заміна акумулятора/С дисплеєм |
| Параметри виведення | EURO |
| Робоча температура | 0 ~ +45 °C |
| Розташування розеток | Ззаду |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип архітектури | Резервні (off-line) |
| Тип батареї | 20 А·год-12 В |
| Тип батареї, що використовується | Рекомендована AGM/GEL акумуляторна батарея: 12V/1x20-65Ah |
| Тип монтажа | Підлогові (tower) |
| Тип пристрою | Правильна синусоїда |
| Ток заряда | 5-7 А |
| Форма вихідної напруги | Правильна (чиста) синусоїда |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 3 540 ₴

