


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ДБЖ Europower PSW-EP800WM12 (480 Вт) 12 В з правильною синусоїдою
Особливості PSW-EP800WM12:
ДБЖ не працює як стабілізатор без під'єднання акумуляторної батареї.
Перемикач струму заряду 5/10А
Кнопка увімкнення або вимикання інвертора від навантаження
Індикація підвищення або зниження вхідної напруги
Індикація навантаження ДБЖ
Індикація вимкнення ДБЖ через перегрівання
Технічні характеристики PSW-EP800WM12:
Номінальна потужність: 800VA/480Ват
Коефіцієнт потужності: 0,6
Тип вихідного сигналу: правильна синусоїда
Вхідна напруга: 220V: 145 ~ 275V AC
Вихідна напруга: 220V: 220V AC ± 10%
Вихідна напруга під час роботи від батареї: 220V AC ± 5%
Час перемикання: 2 ≤ 6ms
Перемикач струму заряджання на 5 і 10 А (максимальний)
Стабілізація (AVR): 3 ступені (мікропроцесорне керування, крок 22,5V)
Нижні пороги перемикань: 140V ± 5V AC
Верхні пороги перемикань: 275V ± 7V AC
Частота: 50Hz/60Hz
Захист від короткого замикання: є
Аварійне вимкнення (захист від перевантаження): є
Захист від повного розряду батареї: є
Холодний старт: є
Наскрізний нуль: є
USB інтерфейс: -
RS-232 інтерфейс: -
Захист ліній зв'язку: -
Звукова індикація: є
Тип індикації: Дисплей
Зовнішня батарея: 12В,
Рекомендована ємність батареї: 20 – 100 А·год
Тип запобіжника: термічний
Кількість розеток Schuko: 2
Тип корпусу: метал, колір чорний
Тип кріплення: настінний
Робоча температура: 0 – 45°С
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Europower |
| Індикація | Цифрова |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Захист | |
| Автоматичне регулювання напруги | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Захист від переполюсовки | Так |
| Тип корпусу | Негерметичний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.75 кг |
| Технічні характеристики | |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Максимальна потужність | 480 Вт |
| Максимальна вхідна напруга | 275 В |
| Мінімальна вхідна напруга | 145 В |
| Тип ДБЖ | Резервний (Off-line або Standby) |
| Тип акумулятора | AGM |
| Частота струму | 50 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 2000000148236 |
| Акумуляторна батарейка | Зовнішня |
| Артикул | 12043 |
| Час перемикання на батарею | 2-6 мс |
| Вхідна частота | 50/60 Гц |
| Вихідна частота | 50/60 Гц |
| Габарити | 355 x 325 x 21.5 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діапазон вхідної напруги під час роботи від мережі | 145-275 В |
| Місткість | 20 Ач |
| Захист | Захист від перезаряджання/Проти високовольтних імпульсів/Проти перевантаження/Проти короткого замикання |
| Інтерфейси | DC |
| Кількість вхідних розеток | 2 |
| Кількість розеток | 2 х Schuko |
| Кількість фаз | 1/1 |
| Комплектація | UPS/инструкция |
| Максимальний ККД | 0.8 |
| Потужність | 800 ВА |
| Призначення | Для дому/Для комп'ютера/Для серверів/Для роутера/Для відеоспостереження/Для котла |
| Напруга | 12 В |
| Номінальна потужність | 480 Вт |
| Особливості | Холодний старт/Со стабілізатором напруги/Со звуковою сигналізацією/Під'єднання додаткових батарей/Гір'яча заміна акумулятора/С дисплеєм |
| Параметри виведення | EURO |
| Робоча температура | 0 ~ +45 °C |
| Розташування розеток | Зверху |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип архітектури | Резервні (off-line) |
| Тип батареї | 20 А·год-12 В |
| Тип батареї, що використовується | Рекомендована під'єднувальна AGM/GEL акумуляторна батарея: 12V/1x20-100Ah |
| Тип монтажа | Настінні |
| Тип пристрою | Правильна синусоїда |
| Ток заряда | 5/10 А |
| Форма вихідної напруги | Правильна (чиста) синусоїда |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 5 060 ₴

