



Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ДБЖ Europower PSW-EP3000WM24 (2100 Вт) 24 В з правильною синусоїдою
Особливості PSW-EP3000WM24:
- ДБЖ не працює як стабілізатор без під'єднання акумуляторної батареї
- Автомат для вимкнення акумуляторної батареї
- Кнопка увімкнення або вимикання інвертора від навантаження
- Індикація підвищення або зниження вхідної напруги
- Індикація перевантаження ДБЖ
- Індикація вимкнення ДБЖ через перегрівання
Технічні характеристики PSW-EP3000WM24:
- Номінальна потужність: 3000VA / 2100 Вт
- Коефіцієнт потужності: 0,7
- Тип вихідного сигналу: правильна синусоїда
- Вхідна напруга: 220V 145 ~ 275V AC
- Вихідна напруга: 220V: 220V AC ± 10%
- Вихідна напруга під час роботи від батареї: 220V AC ± 5%
- Час перемикання: 2 ≤ 6ms
- Струм заряду максимальний 20 А
- Стабілізація (AVR): 4 ступені (мікропроцесорне керування, крок 22,5V)
- Нижні пороги перемикання: 140V ± 5V AC
- Верхні пороги перемикання: 275V ± 7V AC
- Частота: 50Hz / 60 Hz
- Захист від короткого замикання: є
- Аварійне вимкнення (захист від перевантаження): є
- Захист від повного розряду батареї: є
- Холодний старт: є
- Наскрізний нуль: є
- USB інтерфейс: -
- RS-232 інтерфейс: -
- Захист ліній зв'язку: -
- Звукова індикація: є
- Тип індикації: Дисплей
- Зовнішня батарея: 24 В,
- Рекомендована ємність батареї: 100 - 200 А/год
- Тип запобіжника: термічний
- Кількість розеток Schuko: 2
- Тип корпусу: метал
- Тип кріплення: настінний
- Робоча температура: 0 - 45 ° С
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Europower |
| Індикація | Цифрова |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Захист | |
| Автоматичне регулювання напруги | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Захист від переполюсовки | Так |
| Тип корпусу | Негерметичний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 19.9 кг |
| Технічні характеристики | |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Максимальна потужність | 2100 Вт |
| Максимальна вхідна напруга | 275 В |
| Мінімальна вхідна напруга | 145 В |
| Тип ДБЖ | Резервний (Off-line або Standby) |
| Тип акумулятора | AGM |
| Струм заряду | 20 А |
| Частота струму | 50 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 2000000021355 |
| Акумуляторна батарейка | Зовнішня |
| Артикул | 12049 |
| Час перемикання на батарею | 2-6 мс |
| Вхідна частота | 50/60 Гц |
| Вихідна частота | 50/60 Гц |
| Габарити | 335 x 325 x 19.9 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діапазон вхідної напруги під час роботи від мережі | 145-275 В |
| Місткість | 100 А·год |
| Захист | Захист від перезаряджання/Проти високовольтних імпульсів/Проти перевантаження/Проти короткого замикання |
| Інтерфейси | DC |
| Кількість вхідних розеток | 2 |
| Кількість розеток | 2 х Schuko |
| Кількість фаз | 1/1 |
| Комплектація | UPS/инструкция |
| Максимальний ККД | 0.8 |
| Потужність | 3000 ВА |
| Призначення | Для дому/Для комп'ютера/Для серверів/Для роутера/Для відеоспостереження/Для котла |
| Напруга | 24 В |
| Номінальна потужність | 2100 Вт |
| Особливості | Холодний старт/Со стабілізатором напруги/Со звуковою сигналізацією/Під'єднання додаткових батарей/Гір'яча заміна акумулятора/С дисплеєм |
| Параметри виведення | EURO |
| Робоча температура | 0 ~ +45 °C |
| Розташування розеток | Сбоку |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип архітектури | Резервні (off-line) |
| Тип батареї | 100Ач-12В |
| Тип батареї, що використовується | Рекомендована під'єднувальна AGM/GEL акумуляторна батарея: 24V/1x100-200Ah |
| Тип монтажа | Настінні |
| Тип пристрою | Правильна синусоїда |
| Форма вихідної напруги | Правильна (чиста) синусоїда |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 21 380 ₴

