


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ДБЖ Europower EPWM-MPS-2500/24 (1800 Вт) 24 В з правильною синусоїдою
ДБЖ Europower EPWM-MPS-2500/24 призначений для забезпечення безперебійного живлення з правильною синусоїдою. Він підтримує зовнішні акумулятори 24 В, включно з AGM, GEL і LFP. Має різні вихідні струми (5/10/15/20/30А) і кріпиться на стіну, що забезпечує зручне розміщення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Europower |
| Індикація | Цифрова |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Захист | |
| Автоматичне регулювання напруги | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Захист від переполюсовки | Так |
| Тип корпусу | Негерметичний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 15.1 кг |
| Технічні характеристики | |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Максимальна потужність | 1800 Вт |
| Максимальна вхідна напруга | 275 В |
| Мінімальна вхідна напруга | 145 В |
| Тип ДБЖ | Резервний (Off-line або Standby) |
| Тип акумулятора | AGM |
| Частота струму | 50 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 2000000393070 |
| Акумуляторна батарейка | Зовнішня |
| Артикул | 12062 |
| Час перемикання на батарею | 6 мс |
| Вхідна частота | 50/60 Гц |
| Вихідна частота | 50/60 Гц |
| Габарити | 390 x 245 x 27.5 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діапазон вхідної напруги під час роботи від мережі | 145-275 В |
| Місткість | 100 А·год |
| Захист | Захист від перезаряджання/Проти високовольтних імпульсів/Проти перевантаження/Проти короткого замикання |
| Інтерфейси | DC |
| Кількість вхідних розеток | 2 |
| Кількість розеток | 2 х Schuko |
| Кількість фаз | 1/1 |
| Комплектація | UPS/инструкция |
| Максимальний ККД | 0.8 |
| Потужність | 2500 ВА |
| Призначення | Для дому/Для комп'ютера/Для серверів/Для роутера/Для відеоспостереження/Для котла |
| Напруга | 24 В |
| Номінальна потужність | 1800 Вт |
| Особливості | Холодний старт/Со стабілізатором напруги/Со звуковою сигналізацією/Під'єднання додаткових батарей/Гір'яча заміна акумулятора/С дисплеєм |
| Параметри виведення | EURO |
| Робоча температура | 0 ~ +45 °C |
| Розташування розеток | Сбоку |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип архітектури | Резервні (off-line) |
| Тип батареї | 100Ач-12В |
| Тип батареї, що використовується | Рекомендована AGM/GEL/LiFePo4 акумуляторна батарея: 24V/2x100-200Ah |
| Тип монтажа | Настінні |
| Тип пристрою | Правильна синусоїда |
| Ток заряда | 5/10/15/20/30 А |
| Форма вихідної напруги | Правильна (чиста) синусоїда |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 11 140 ₴

