


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ДБЖ ONLINE MAKELSAN PowerPack Se-RT-1kVA-LCD (900 Вт) 24 В з правильною синусоїдою
Технічні характеристики PowerPack Se-RT-1kVA-LCD:
- , 1 кВА/900 Вт
- Напруга постійного струму 24 В
- Діапазон напруги:
- 110~176 В змінного струму (лінійне зниження потужності між 50% і 100% навантаження);
- 176~280 В змінного струму (без погіршення характеристик);
- 280~300 В змінного струму (зниження номінальних характеристик на 50%)
- Діапазон частот: 45 ~ 70 Гц (автоматичне визначення)
- Коефіцієнт потужності: ≥0,99
- Діапазон напруги байпаса: -25% ~ +15% (встановлюється)
- Діапазон напруги: 208 В / 220 В / 230 В / 240 В змінного струму (настроюється за допомогою РК-дисплея)
- Регулювання напруги ±1%
- Діапазон частот: 45 ~ 55 Гц або 55 ~ 65 Гц (синхронізований діапазон); 50/60 Гц ± 0,1 Гц (режим роботи від батареї)
- Правильна синусоїда
- Хрест-фактор: 3:1
- Гармонійні спотворення: ≤2% (лінійне навантаження); ≤5% (нелінійне навантаження)
- Час передавання:
- Режим від мережі до режиму батареї: 0 мс
- Режим інвертора в режим байпаса: 4 мс (зазвичай)
- Можливість перевантаження:
- 105% ~ 125%: перехід на байпас за 1 хв;
- 125% ~ 150%: перехід на байпас через 30 с;
- >150%: перехід на обхід через 300 мс
- Мережевий режим: ≥90%
- Режим роботи від батареї: ≥85%
- Екорежим: ≥95%
- Вбудована батарея: 2 x 7 А·год
- Зарядний струм (макс.): 1A
- Час перезаряджання: 8 годин
- Робоча температура: 0 ~ 40oC
- Відносна вологість: 0 ~ 90% (без конденсації)
- Рівень шуму: ≤50 дБ (1 м)
- Розміри ШхГхВ (мм): 440х468х88
- Розміри паковання ШхГхВ (мм): 545x592x198
- Загальна вага: 15,78 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makelsan |
| Індикація | Цифрова |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Захист | |
| Автоматичне регулювання напруги | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Захист від переполюсовки | Так |
| Тип корпусу | Негерметичний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 12.5 кг |
| Технічні характеристики | |
| Вихідна напруга | 380 В |
| Максимальна потужність | 900 Вт |
| Максимальна вхідна напруга | 300 В |
| Мінімальна вхідна напруга | 110 В |
| Тип ДБЖ | Smart ONline |
| Тип акумулятора | AGM |
| Струм заряду | 1 А |
| Частота струму | 50 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 2000000290607 |
| Акумуляторна батарейка | Вбудована |
| Артикул | 12069 |
| Час перемикання на батарею | 0 мс |
| Вхідна частота | 50/60 Гц |
| Вихідна частота | 50/60 Гц |
| Габарити | 545 x 592 x 19.8 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діапазон вхідної напруги під час роботи від мережі | 110-300 В |
| Місткість | 7 А·год |
| Захист | Захист від перезаряджання/Проти високовольтних імпульсів/Проти перевантаження/Проти короткого замикання |
| Інтерфейси | RS-232 |
| Кількість вхідних розеток | 2 |
| Кількість розеток | 2 х Schuko |
| Кількість фаз | 1/1 |
| Комплектація | UPS/инструкция |
| Максимальний ККД | 0.9 |
| Потужність | 1000 ВА |
| Призначення | Для дому/Для комп'ютера/Для серверів/Для роутера/Для відеоспостереження/Для котла |
| Напруга | 24 В |
| Номінальна потужність | 900 Вт |
| Особливості | Холодний старт/Со стабілізатором напруги/Со звуковою сигналізацією/Під'єднання додаткових батарей/Гір'яча заміна акумулятора/С дисплеєм |
| Параметри виведення | EURO |
| Робоча температура | 0 ~ +40 °C |
| Розташування розеток | Ззаду |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип архітектури | Smart ONline |
| Тип батареї | 2 x 7Ач-12В |
| Тип батареї, що використовується | Під'єднувана AGM акумуляторна батарея: 24V/2x7Ah |
| Тип монтажа | У стійку (rack mount) |
| Тип пристрою | Smart ONline |
| Форма вихідної напруги | Правильна (чиста) синусоїда |
| Колір | Жовтогарячий |
- Ціна: 19 000 ₴

