




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ДБЖ ONLine Ritar GP33-10KL 10000 ВА 384 В фази 3/1 з правильною синусоїдою
Технічні характеристики GP33-10KL
- Вихідний коефіцієнт потужності: PF0,8
- Вхідна напруга: 380±25%
- Вихідна напруга: 220 ± 1%
- Час перемикання: режим змінного струму постійний 0 мс; DC у режим байпаса <2 мс.
- Вихідна частота: 50/60 Гц ±0,5%
- Інтерфейс: RS232
- Захист: висока/низька напруга, захист від перевантаження, захист від короткого замикання тощо.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ritar |
| Індикація | Цифрова |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Захист | |
| Автоматичне регулювання напруги | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Захист від переполюсовки | Так |
| Тип корпусу | Негерметичний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 153 кг |
| Технічні характеристики | |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Максимальна потужність | 10000 Вт |
| Максимальна вхідна напруга | 520 В |
| Мінімальна вхідна напруга | 190 В |
| Тип ДБЖ | Smart ONline |
| Тип акумулятора | AGM |
| Частота струму | 50 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 2000000270968 |
| Акумуляторна батарейка | Зовнішня |
| Артикул | 12070 |
| Час перемикання на батарею | 0 мс |
| Вхідна частота | 50/60 Гц |
| Вихідна частота | 50/60 Гц |
| Габарити | 402 x 880 x 66 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Діапазон вхідної напруги під час роботи від мережі | 190-520 В |
| Місткість | 7 А·год |
| Захист | Захист від перезаряджання/Проти високовольтних імпульсів/Проти перевантаження/Проти короткого замикання |
| Інтерфейси | RS-232/DC |
| Кількість вхідних розеток | 3 |
| Кількість розеток | 3 x Клема |
| Кількість фаз | 3/1 |
| Комплектація | UPS/инструкция |
| Максимальний ККД | 0.9 |
| Потужність | 10000 ВА |
| Призначення | Для дому/Для комп'ютера/Для серверів/Для роутера/Для відеоспостереження/Для котла |
| Напруга | 384 В |
| Номінальна потужність | 10000 Вт |
| Особливості | Холодний старт/Со стабілізатором напруги/Со звуковою сигналізацією/Під'єднання додаткових батарей/Гір'яча заміна акумулятора/С дисплеєм |
| Параметри виведення | COMBO |
| Робоча температура | 0 ~ +45 °C |
| Розташування розеток | Ззаду |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип архітектури | Smart ONline |
| Тип батареї | 7Ач-12В |
| Тип батареї, що використовується | Рекомендована під'єднувальна AGM/GEL акумуляторна батарея: 384V/32x7-200Ah |
| Тип монтажа | Підлогові (tower) |
| Тип пристрою | Smart ONline |
| Ток заряда | 10/20 А |
| Форма вихідної напруги | Правильна (чиста) синусоїда |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 118 130 ₴





