




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ДБЖ ONLine Ritar GP-33-20KVA 20000 ВА 384 В фази 3/3 з правильною синусоїдою
Промислове трифазне онлайн-джерело безперебійного живлення. Використовується для захисту живлення Центрів Оброблення даних, файлових серверів і АТС, а також будь-якого іншого обладнання, що висуває підвищені вимоги до якості мережевого електроживлення. Принцип роботи полягає в подвійному перетворенні (double conversion) струму. Спочатку вхідна змінна напруга перетворюється на постійну, потім назад у змінну напругу за допомогою зворотного перетворювача (інвертора). У разі втрати живлення в міській мережі час перемикання в автономний режим дорівнює нулю.
Особливості ONLine ДБЖ RITAR GP-33-20KVA:
- війни. Завжди на виході чиста синусоїда.
- 3-фазне джерело безперебійного живлення, трифазний вхід, трифазний вихід.
- Широкий діапазон вхідної напруги та частоти.
- Статичний байпас і ручний байпас у стандартній комплектації
- Ізолювальний трансформатор у ланцюзі інвертора, що забезпечує гальванічну розв'язку вхідних і вихідних ланцюгів.
- Зовнішні акумуляторні батареї, потужний зарядний пристрій дають змогу користувачеві реалізувати необхідний час автономної роботи.
- Стабільна робота з будь-якими типами навантаження, зокрема зі 100% незбалансованим навантаженням.
- LCD-дисплей із показаннями параметрів вхідної та вихідної мережі, ланцюга статичного байпаса, батарей, навантаження та ммосхемою, що відтворює режим роботи джерела безперебійного живлення.
- Інтелектуальне керування зарядом батарей
Технічні характеристики ДБЖ ONLine RITAR GP-33-20KVA:
- Тип архітектури: On-Line
- Призначення: Для сервера, для великих підприємств і ЦОД
- Тип виготовлення: Tower
- Кількість фаз (вхід/вихід): 3/3
- Номінальна напруга: 380 В
- Вхідна частота: 42 - 58 Гц
- Номінальна потужність: 18000 ВА
- Форма вихідного сигналу: Синусоїда
- Хрест-фактор: 3:1
- Вихідна частота: 50/60 Гц
- Загальні спотворення вихідної напруги
- - менш ніж 3% (лінійне навантаження)
- - менш ніж 5% (нелінійне навантаження)
- - менш ніж 5% (у разі зміни навантаження в межах 0-100%)
- Напруга зовнішніх батарей: 32 х 12 В
- Інтерфейси: RS-232
- Захист:
- - Від короткого замикання (SCP)
- - Від перевантаження (OPP)
- - Батарей від глибокого розрядження
- - Від перегрівання
- - Фільтрація перешкод
- Особливості:
- - Увімкнення безпосередньо (байпас)
- - Звукова сигналізація
- - Під'єднання зовнішнього акумулятора
- Індикація:
- LCD-дисплей, що показує параметри байпаса, вхідної та вихідної мережі, температуру, рівень навантаження, рівень заряду батарей.
- Робоча температура: 0 - 40°С
- Вологість: 0 - 95%
- Рівень шуму: < 65 дБ на відстані 1.5 м
- Колір: Чорний (Black)
- Вага: 193.5 кг
- Розміри (ДхШхВ): 830*402*1050 mm
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ritar |
| Індикація | Цифрова |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Захист | |
| Автоматичне регулювання напруги | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Захист від переполюсовки | Так |
| Тип корпусу | Негерметичний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 193.5 кг |
| Технічні характеристики | |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Максимальна потужність | 20000 Вт |
| Максимальна вхідна напруга | 520 В |
| Мінімальна вхідна напруга | 190 В |
| Тип ДБЖ | Smart ONline |
| Тип акумулятора | AGM |
| Частота струму | 50 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 2000000180434 |
| Акумуляторна батарейка | Зовнішня |
| Артикул | 12074 |
| Час перемикання на батарею | 0 мс |
| Вхідна частота | 50/60 Гц |
| Вихідна частота | 50/60 Гц |
| Габарити | 830 x 1050 x 40.2 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Діапазон вхідної напруги під час роботи від мережі | 190-520 В |
| Місткість | 7 А·год |
| Захист | Захист від перезаряджання/Проти високовольтних імпульсів/Проти перевантаження/Проти короткого замикання |
| Інтерфейси | 1 х USB Type-B/RJ-45/DC |
| Кількість вхідних розеток | 3 |
| Кількість розеток | 3 x Клема |
| Кількість фаз | 3/3 |
| Комплектація | UPS/инструкция |
| Максимальний ККД | 0.9 |
| Потужність | 20000 ВА |
| Призначення | Для дому/Для комп'ютера/Для серверів/Для роутера/Для відеоспостереження/Для котла |
| Напруга | 384 В |
| Номінальна потужність | 20000 Вт |
| Особливості | Холодний старт/Со стабілізатором напруги/Со звуковою сигналізацією/Під'єднання додаткових батарей/Гір'яча заміна акумулятора/С дисплеєм |
| Параметри виведення | COMBO |
| Робоча температура | 0 ~ +45 °C |
| Розташування розеток | Ззаду |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип архітектури | Smart ONline |
| Тип батареї | 7Ач-12В |
| Тип батареї, що використовується | Рекомендована під'єднувальна AGM/GEL акумуляторна батарея: 384V/32x7-200Ah |
| Тип монтажа | Підлогові (tower) |
| Тип пристрою | Smart ONline |
| Ток заряда | 10/20 А |
| Форма вихідної напруги | Правильна (чиста) синусоїда |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 146 000 ₴






