



Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ДБЖ Voltronic MINI DC1018P/10400 для роутерів/комутаторів/PON/POE 10400mAh
ДБЖ DC1018P — це компактне та функціональне джерело безперебійного живлення, спеціально розроблене для забезпечення безперервної роботи вашого мережевого обладнання, як-от роутери, комутатори, IP-камери та інше.
Технічні характеристики MINI DC1018P/10400:
- • Потужність: 18 Вт
- • Ємність акумулятора: 10400 mAh (Li-ion)
- • Вхідна напруга: 85-265V
- • Вихідні напруги: USB-5V, DC-5V/9V/12V, POE-15/24V
- • Ток: 1/2A
- • Розміри: 160х105х32 мм
- • Вага: 385
Комплектація MINI DC1018P/10400
- UPS для роутера
- Кабель живлення 220 В
- Ділник живлення DC-M=>2xDC-M
Як це працює:
ДБЖ DC1018P постійно контролює напругу в мережі. У разі зникнення електрики він автоматично перемикається на живлення від вбудованого акумулятора, забезпечуючи безперебійну роботу під'єднаних пристроїв. Після відновлення живлення ДБЖ автоматично перемикається назад на мережу та починає заряджати акумулятор.
Переваги MINI DC1018P/10400:
- Компактний і легкий: Легко поміщається в сумку або рюкзак.
- Тиха робота: Не створює зайвого шуму.
- Простий у використанні: Не вимагає спеціальних налаштувань.
- Доступна ціна: Чудове співвідношення ціни та якості.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Voltronic |
| Індикація | Світлова |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Захист | |
| Автоматичне регулювання напруги | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Захист від переполюсовки | Так |
| Тип корпусу | Негерметичний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.385 кг |
| Технічні характеристики | |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Максимальна потужність | 18 Вт |
| Максимальна вхідна напруга | 265 В |
| Мінімальна вхідна напруга | 85 В |
| Тип ДБЖ | Резервний (Off-line або Standby) |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Струм заряду | 1 А |
| Частота струму | 60 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумуляторна батарейка | Вбудована |
| Артикул | 12106 |
| Час перемикання на батарею | 0 мс |
| Вхідна частота | 50/60 Гц |
| Вихідна частота | 50/60 Гц |
| Габарити | 105 x 32 x 160 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діапазон вхідної напруги під час роботи від мережі | 85-265 В |
| Місткість | 10.4 А·год |
| Захист | Захист від перезаряджання/Проти високовольтних імпульсів/Проти перевантаження/Проти короткого замикання |
| Інтерфейси | DC/LAN/1 х USB Type-A |
| Кількість вхідних розеток | 6 |
| Кількість розеток | 5В/9В/12В/POE/LAN/USB |
| Кількість фаз | 1/1 |
| Комплектація | UPS/кабель живлення/дільник живлення/інструкція |
| Максимальний ККД | 0.8 |
| Потужність | 18 ВА |
| Призначення | Для дому/Для комп'ютера/Для серверів/Для роутера/Для відеоспостереження |
| Напруга | 3.7 В |
| Номінальна потужність | 18 Вт |
| Особливості | Холодний старт/Со звуковою сигналізацією |
| Параметри виведення | COMBO |
| Робоча температура | 0 ~ +40 °C |
| Розташування розеток | Ззаду |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип архітектури | Резервні (off-line) |
| Тип батареї | 12В-10Ач |
| Тип батареї, що використовується | Вбудована Li-ion батарея: 10400mAh |
| Тип монтажа | Настільні |
| Тип пристрою | ДБЖ для роутерів |
| Форма вихідної напруги | Правильна (чиста) синусоїда |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 2 100 ₴

