



Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ДБЖ Green Wave Ecoputer-P60W для роутерів/комутаторів/PON/POE 12000mAh
Джерело безперебійного живлення (ІБП) Green Wave Ecoputer-P60W призначене для використання з роутерами, комутаторами, PON і пристроями з підтримкою технології Power over Ethernet (POE). Пристрій має вихідну напругу 12V і підтримує інтерфейс USB із силою струму 2 A. Ємність батареї становить 12000 мА·год. Колір корпусу — чорний. Постачається в коробці.
Технічні характеристики Ecoputer-P60W:
- Використання: з роутерами, комутаторами, PON, пристроями з підтримкою POE.
- Вихідна напруга: 12V
- Інтерфейс: USB
- Сила тока: 2A
- Ємність батареї: 12000 мА·год
- Колір: чорний
- Паковання: коробка 180х170х40 мм
- Розмір пристрою 160x105x40 мм
- Вихідна потужність
- Вихідна напруга: 12 В
- Вихідний струм: 2 А
- Максимальна вихідна потужність: 24 Вт
Також пристрій обладнаний USB-портом із виходом 5 В/2 А, що дає змогу приєднувати додаткові пристрої.
Комплектація Ecoputer-P60W:
- UPS для роутера
- Кабель живлення 220 В
- Ділник живлення DC-M=>2xDC-M
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Green Wave |
| Індикація | Світлова |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Захист | |
| Автоматичне регулювання напруги | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Захист від переполюсовки | Так |
| Тип корпусу | Негерметичний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.25 кг |
| Технічні характеристики | |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Максимальна потужність | 24 Вт |
| Максимальна вхідна напруга | 265 В |
| Мінімальна вхідна напруга | 85 В |
| Тип ДБЖ | Резервний (Off-line або Standby) |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Струм заряду | 1 А |
| Частота струму | 60 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумуляторна батарейка | Вбудована |
| Артикул | 12112 |
| Час перемикання на батарею | 0 мс |
| Вхідна частота | 50/60 Гц |
| Вихідна частота | 50/60 Гц |
| Габарити | 160 x 33 x 105 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діапазон вхідної напруги під час роботи від мережі | 85-265 В |
| Місткість | 12 А·год |
| Захист | Захист від перезаряджання/Проти високовольтних імпульсів/Проти перевантаження/Проти короткого замикання |
| Інтерфейси | DC/LAN/1 х USB Type-A |
| Кількість вхідних розеток | 6 |
| Кількість розеток | 5В/9В/12В/POE/LAN/USB |
| Кількість фаз | 1/1 |
| Комплектація | UPS/кабель живлення/дільник живлення/інструкція |
| Максимальний ККД | 0.8 |
| Призначення | Для дому/Для комп'ютера/Для серверів/Для роутера/Для відеоспостереження |
| Напруга | 3.7 В |
| Особливості | Холодний старт/Со звуковою сигналізацією |
| Параметри виведення | COMBO |
| Робоча температура | 0 ~ +40 °C |
| Розташування розеток | Ззаду |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип архітектури | Резервні (off-line) |
| Тип батареї | 12Ач-12В |
| Тип батареї, що використовується | Вбудована LiFePo4 батарея: 12000mAh |
| Тип монтажа | Настільні |
| Тип пристрою | ДБЖ для роутерів |
| Форма вихідної напруги | Правильна (чиста) синусоїда |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 1 900 ₴

