

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Блок безперебійного живлення Full Energy BBGW-123
Безперебійний блок живлення BBGW-123 вуличний, імпульсний, одноканальний.
Технічні характеристики BBGW-123
- Вихід: DC13.6/3A, клемник;
- Вхід: AC190-240V/50-60Hz, клемник;
- Клас захисту: IP-66
- Корпус: метал із кришкою
- Розміри: 265 х 195 х 75 мм
- Можливе встановлення акумулятора 1.2Ah, 2.2Ah, 4Ah, 7Ah.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Full Energy |
| Індикація | Світлова |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Захист | |
| Автоматичне регулювання напруги | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Захист від переполюсовки | Так |
| Тип корпусу | Негерметичний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.5 кг |
| Технічні характеристики | |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Максимальна потужність | 36 Вт |
| Максимальна вхідна напруга | 240 В |
| Мінімальна вхідна напруга | 190 В |
| Тип ДБЖ | Резервний (Off-line або Standby) |
| Тип акумулятора | AGM |
| Струм заряду | 1 А |
| Колір | Сірий |
| Частота струму | 60 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумуляторна батарейка | Зовнішня |
| Артикул | 12126 |
| Час перемикання на батарею | 6 мс |
| Вхідна частота | 50/60 Гц |
| Вихідна частота | 50/60 Гц |
| Вихідний струм | 3 А |
| Габарити | 195 x 265 x 75 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діапазон вхідної напруги під час роботи від мережі | 190-240 В |
| Місткість | 7 А·год |
| Захист | Захист від перезаряджання/Проти високовольтних імпульсів/Проти перевантаження/Проти короткого замикання |
| Інтерфейси | DC |
| Кількість вхідних розеток | 1 |
| Кількість розеток | 1 x Клем |
| Кількість фаз | 1/1 |
| Комплектація | UPS/инструкция |
| Максимальний ККД | 0.8 |
| Призначення | Для відеоспостереження |
| Напруга | 12 В |
| Особливості | Холодний старт/Со стабілізатором напруги/Со звуковою сигналізацією/Під'єднання додаткових батарей/Гір'яча заміна акумулятора |
| Параметри виведення | COMBO |
| Робоча температура | -20 ~ +60 °C |
| Розташування розеток | Зверху |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип архітектури | Резервні (off-line) |
| Тип батареї | 7Ач-12В |
| Тип блока живлення | Імпульсний |
| Тип батареї, що використовується | Рекомендована AGM/GEL акумуляторна батарея: 12V/1x7Ah |
| Тип монтажа | Настінні |
| Тип підключення | Клемний |
| Тип пристрою | ДБЖ для відеоспостереження та сигналізації |
| Форма вихідної напруги | Правильна (чиста) синусоїда |
- Ціна: 1 338 ₴

