

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Безперебійний блок живлення Faraday Electronics БЖ UPS 35 W Smart ASCH PL (LFP)
Безперебійний блок живлення Faraday Electronics 35W UPS Smart ASCH PL (LFP) імпульсний із динамічним заряджанням, одноканальний, у пластиковому корпусі. Призначений для заряджання LiFePO4 акумуляторів.
Функціональні особливості UPS 35W Smart ASCH PL (LFP)
- процесорне керування захистом і зарядом АКБ
- послідовний порт, 5 інформаційних виходів
- термостабілізація напруги заряду
- імпульсний динамічний заряд АКБ
- запуск блока живлення без мережі 220 В від АКБ
- 100% автоматичний захист виходу та ланцюга АКБ
- контроль наявності під'єднаної АКБ
- немає провалів напруги виходу під час перемикання
- віддалений контроль заряду/розряджання АКБ
- індикація роботи 3 світлодіодами
- можливість кріплення на DIN рейку
Технічні характеристики UPS 35W Smart ASCH PL (LFP)
- Вихід
- номінальна вихідна потужність: 35Вт
- вихідна напруга (від мережі): 14.1В
- вихідна напруга (від АКБ): 14.4-14.7В
- напруга заряду АКБ: 14.4В
- напруга вимкнення АКБ: 10.4-10.6В
- струм вимкнення АКБ (без мережі): 3А
- вихідний струм на навантаження: 2.2А
- струм заряду АКБ: 0-2.2А
- рекомендована ємність АКБ: LiFePO4 (літій залізо фосфатний) 12 В 8 А·год Full Energy FEG-128
- струм підтримки зарядженого АКБ: 20-100 мА залежно від типу АКБ
- струм холостого ходу від АКБ: 30мА
- шум і пульсації (від мережі): 15 мВ
- ККД первинного джерела: 87%
- Вхід
- діапазон вхідної напруги: AC 86-264В, DC 110-380В
- частота вхідного струму: 47-63Гц
- потужність холостого ходу: ≤0.5Вт
- Час напрацювання на відмову: 150 000 годин
- Робоча температура: від -25 °C до +70 °C
- Корпус: пластиковий, перфорований
- Розміри: 101х59х29мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FARADAY Electronics |
| Індикація | Світлова |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Захист | |
| Автоматичне регулювання напруги | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Захист від переполюсовки | Так |
| Тип корпусу | Негерметичний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.3 кг |
| Технічні характеристики | |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Максимальна потужність | 35 Вт |
| Максимальна вхідна напруга | 264 В |
| Мінімальна вхідна напруга | 86 В |
| Тип ДБЖ | Резервний (Off-line або Standby) |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Струм заряду | 1 А |
| Колір | Червоний |
| Частота струму | 60 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумуляторна батарейка | Зовнішня |
| Артикул | 12132 |
| Час перемикання на батарею | 6 мс |
| Вхідна частота | 50/60 Гц |
| Вихідна частота | 50/60 Гц |
| Вихідний струм | 3 А |
| Габарити | 101 x 29 x 59 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діапазон вхідної напруги під час роботи від мережі | 86-264 В |
| Місткість | 8 А·год |
| Захист | Захист від перезаряджання/Проти високовольтних імпульсів/Проти перевантаження/Проти короткого замикання |
| Інтерфейси | DC |
| Кількість вхідних розеток | 1 |
| Кількість розеток | 1 x Клем |
| Кількість фаз | 1/1 |
| Комплектація | UPS/инструкция |
| Максимальний ККД | 0.8 |
| Призначення | Для відеоспостереження |
| Напруга | 12 В |
| Особливості | Холодний старт/Со стабілізатором напруги/Со звуковою сигналізацією/Під'єднання додаткових батарей/Гір'яча заміна акумулятора |
| Параметри виведення | COMBO |
| Робоча температура | -20 ~ +70 °C |
| Розташування розеток | Зверху |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип архітектури | Резервні (off-line) |
| Тип батареї | 8Ач-12В |
| Тип блока живлення | Імпульсний |
| Тип батареї, що використовується | Рекомендована під'єднувальна LiFePO4 акумуляторна батарея: 12V/1x8Ah |
| Тип монтажа | Підлогові (tower) |
| Тип підключення | Клемний |
| Тип пристрою | ДБЖ для відеоспостереження та сигналізації |
| Форма вихідної напруги | Правильна (чиста) синусоїда |
- Ціна: 989 ₴

