
VineVital — біостимулятор для винограду, що поліпшує ріст і розвиток виноградної лози, зміцнює рослину, підвищує врожайність і посилює природний захист від грибкових захворювань.
Стимулятор росту для винограду розроблений для оброблення саджанців і дорослих лоз у період вегетації та плодоносіння. Активізує розвиток кореневої системи, стимулює ріст зеленої маси та формування зав'язок. Підвищує врожайність і якість ягід. Зміцнює природний імунітет лози та знижує ризик грибкових інфекцій навіть у стресових умовах.
Властивості: стимулює ріст виноградної лози; покращує укорененя саджанців; активізує формування пагонів; підвищує кількість і якість зав'язок; сприяє рівномірному дозріванню ягід; покращує смакові характеристики врожаю; зміцнює імунітет до грибковим захворюванням; підвищує стійкість до засухи та температурних коливань; біорозчинний; не містить гормонів; нетоксичний.
Спосіб застосування строго згідно з інструкцією виробника. Інструкція щодо QR-код.
Термін зберігання біостимулятором росту BioBlast GrowLine 5 років від дня виготовлення.
Склад: вода демінералізована, IntelliGen-комплекс, амінокислотний хелат заліза (Fe-EDDHA), фосфіт калію, органічні кислоти, біоактиватор бутонізації, бор, цинк, функціональні домішки.
Заходи безпеки: Під час застосування засобу треба дотримуватися загальних правил під час використання хімічних речовин і особистої гігієни. Під час розпилювання використовувати засоби захисту органів дихання. Не вживати в їжу! Зберігати в сухих провітрюваних приміщеннях окремо від харчових продуктів і недоступних для дітей місцях.
Температура зберігання від +5 до +35 °C.
| Упаковка | |
|---|---|
| Об`єм | 1 л |
| Упаковка | Каністра |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2581613771 |
| Максимальна температура зберігання | 35 °C |
| Максимальна температура ефективної дії | 35 °C |
| Мінімальна температура зберігання | 5 °C |
| Мінімальна температура ефективної дії | 5 °C |
| Призначення | Для плодових дерев і винограду |
| Об'єм | 1 л |
| Призначення | Для винограду |
| Склад | Вода демінералізована/IntelliGen-комплекс/Амінокислотна хелат заліза (Fe-EDDHA)/Фосфіт калію/Органічні кислоти/Біоактиватор бутонізації/Бор/Цинк/Функціональні домішки |
| Термін зберігання | 5 років |
| Тип комплексного добрива | Органо-мінеральна |
| Паковання | Каністра |
| Форма добрива | Концентрована |
- Ціна: 279 ₴

