
Blueberry Power — біостимулятор для чорниці, який покращує розвиток кореневої системи, підвищує врожайність і зміцнює природний імунітет рослини до грибкових інфекцій.
Стимулятор росту для чорниці призначений для застосування в фазах активного росту, цвітіння та формування ягід. Покращує розвиток кореневої системи, сприяє формуванню більшої кількості зав'язок і підвищує якість плодів. Збільшує врожайність, зміцнює імунітет рослини, захищає від грибкових інфекцій і підвищує стійкість до стресових чинників.
Властивості: стимулює ріст чорниці; покращує розвиток кореневої системи; підвищує кількість і якість ягід; активізує утворення зав'язок; покращує забарвлення та смакові якості плодів; посилює природний імунітет до грибкових захворювань;; стресостійкість у разісотку та перепадів температур; сприяє рівномірному дозріванню; біорозчинний; не містить гормонів; нетоксичний.
Спосіб застосування строго згідно з інструкцією виробника. Інструкція щодо QR-код.
Термін зберігання біостимулятором росту BioBlast GrowLine 5 років від дня виготовлення.
Склад: вода демінералізована, IntelliGen-комплекс, органічні кислоти, бор, цинк, функціональні добавки.
Заходи безпеки: Під час застосування засобу треба дотримуватися загальних правил під час використання хімічних речовин і особистої гігієни. Під час розпилювання використовувати засоби захисту органів дихання. Не вживати в їжу! Зберігати в сухих провітрюваних приміщеннях окремо від харчових продуктів і недоступних для дітей місцях.
Температура зберігання від +5 до +35 °C.
| Упаковка | |
|---|---|
| Об`єм | 1 л |
| Упаковка | Каністра |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2581656508 |
| Максимальна температура зберігання | 35 °C |
| Максимальна температура ефективної дії | 35 °C |
| Мінімальна температура зберігання | 5 °C |
| Мінімальна температура ефективної дії | 5 °C |
| Призначення | Для плодово-ягідних культур |
| Об'єм | 1 л |
| Призначення | Для чорниці |
| Склад | Вода демінералізована/IntelliGen-комплекс/Органічні кислоти/Бор/Цинк/Функціональні домішки |
| Термін зберігання | 5 років |
| Тип комплексного добрива | Органо-мінеральна |
| Паковання | Каністра |
| Форма добрива | Концентрована |
- Ціна: 279 ₴

