
Raspberry Boost — біостимулятор для малини, який активізує ріст кущів, покращує якість і смакові властивості ягід, а також зміцнює природний імунітет рослини проти патогенних грибків.
Стимулятор росту для малини призначений для застосування у фазах вегетації, цвітіння та плодоносіння. Стимулює розвиток пагонів, покращує формування зав'язок і якість ягід. Підвищує врожайність, збільшує смак, колір і щільність плодів. Зміцнює імунітет рослини, підвищує стійкість до грибкових інфекцій і несприятливих погодних умов.
Властивості: стимулює активний ріст малинових кущів; покращує розвиток кореневої системи; активізує утворення зав'язок; збільшує врожайність; покращує смакові якості, колір і щільність ягід; забезпечує рівномірне дозрівання; імунітет до грибкових інфекцій; підвищує стійкість до епідемії та температурного стресу; біорозчинний; не містить гормонів; нетоксичний.
Спосіб застосування строго згідно з інструкцією виробника. Інструкція щодо QR-код.
Термін зберігання біостимулятором росту BioBlast GrowLine 5 років від дня виготовлення.
Склад: вода демінералізована, IntelliGen-комплекс, бетаїн (природний осмопротектор), амінокислотний хелат бору та цинку, саліцилова кислота, органічні кислоти, функціональні біоактивні добавки.
Заходи безпеки: Під час застосування засобу треба дотримуватися загальних правил під час використання хімічних речовин і особистої гігієни. Під час розпилювання використовувати засоби захисту органів дихання. Не вживати в їжу! Зберігати в сухих провітрюваних приміщеннях окремо від харчових продуктів і недоступних для дітей місцях.
Температура зберігання від +5 до +35 °C.
| Упаковка | |
|---|---|
| Об`єм | 1 л |
| Упаковка | Каністра |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2581678445 |
| Максимальна температура зберігання | 35 °C |
| Максимальна температура ефективної дії | 35 °C |
| Мінімальна температура зберігання | 5 °C |
| Мінімальна температура ефективної дії | 5 °C |
| Призначення | Для плодово-ягідних культур |
| Об'єм | 1 л |
| Призначення | Для малини |
| Склад | Вода демінералізована/IntelliGen-комплекс/Бетаїн (природний осмопротектор)/Амінокислотний хелат бору та цинку/Саліцилова кислота/Органічні кислоти/Функціональні біоактивні домішки |
| Термін зберігання | 5 років |
| Тип комплексного добрива | Органо-мінеральна |
| Паковання | Каністра |
| Форма добрива | Концентрована |
- Ціна: 279 ₴

