
Strawberry Surge — інноваційний біостимулятор для полуниці, який активізує ріст кущів, покращує формування зав'язок, підвищує врожайність і покращує смакові та товарні якості ягід.
Стимулятор росту для полуниці, спеціально розроблений для посилення росту, бутонізації та якості плодів. Активізує розвиток кореневої системи, стимулює утворення зав'язок, збільшує врожайність і покращує смакові властивості ягід. Збільшує щільність, колір і транспортубельність плодів. Зміцнює імунітет рослини до грибкових інфекцій і забезпечує стійкість до стресових умов.
Властивості: стимулює активний ріст полуничних кущів; покращує розвиток кореневої системи; активізує утворення зав'язувань; підвищує врожайність; покращує колір, аромат і смак ягід; підвищує щільність і транспортувність плодів; сприяє рівномірному дозріванню; зміцнює імунітет до грибкових захворювань; підвищує стійкість до стресів; біорозчинний; не містить гормонів; нетоксичний.
Спосіб застосування строго згідно з інструкцією виробника. Інструкція за посиланням К'юар-код. Термін зберігання біостимулятором росту BioBlast GrowLine 5 років від дня виготовлення.
Склад: вода демінералізована, IntelliGen-комплекс, амінокислотний хелат бору та кальцію, бетаїн, фульвокислоти, кремній у біодоступній формі, органічні кислоти, функціональні добавки.
Заходи безпеки: Під час застосування засобу треба дотримуватися загальних правил під час використання хімічних речовин і особистої гігієни. Під час розпилювання використовувати засоби захисту органів дихання. Не вживати в їжу! Зберігати в сухих провітрюваних приміщеннях окремо від харчових продуктів і недоступних для дітей місцях.
Температура зберігання від +5 до +35 °C.
| Упаковка | |
|---|---|
| Об`єм | 1 л |
| Упаковка | Каністра |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2581719053 |
| Максимальна температура зберігання | 35 °C |
| Максимальна температура ефективної дії | 35 °C |
| Мінімальна температура зберігання | 5 °C |
| Мінімальна температура ефективної дії | 5 °C |
| Призначення | Для плодово-ягідних культур |
| Об'єм | 1 л |
| Призначення | Для полуниці |
| Склад | Вода демінералізована/IntelliGen-комплекс/Амінокислотна хелат бора та кальцію/Бетаїн/Фульвокислоти/Кремній у біодоступній формі/Органічні кислоти/Функціональні домішки |
| Термін зберігання | 5 років |
| Тип комплексного добрива | Органо-мінеральна |
| Паковання | Каністра |
| Форма добрива | Концентрована |
- Ціна: 279 ₴
- Немає в наявності
- Код: 2581719053
Органічний біостимулятор росту для полуниці BioBlast StrawberrySurge 1 л (2581719053)
279 ₴
- +380 (68) 459-07-33

