
RoseBloom — біостимулятор для троянд, що стимулює рясне та тривале цвітіння, що зміцнює кореневу систему та підвищує стійкість до грибкових захворювань.
Стимулятор росту для троянд призначений для оброблення саджанців, квітучих і вегетувальних рослин. Активізує коренеутворення, стимулює бутонізацію та подовжує фазу цвітіння. Покращує якість і розмір кольорів, надає пелюсткам насиченого кольору. Підвищує стійкість до грибкових інфекцій і допомагає рослині адаптуватися до стресових умов.
Властивості: стимулює активний ріст троянд; покращує вкорочення саджанців; активізує формування бутонів; продовжує тривалість цвітіння; збільшує кількість і розмір кольорів; надає пелюсткам яскравого кольору; підвищує резистентність до грибкових захворюванням; сприяє швидшому відновленню після обрізання; біорозчинний; не містить гормонів; нетоксичний.
Спосіб застосування строго згідно з інструкцією виробника. Інструкція за посиланням К'юар-код.
Термін зберігання біостимулятором росту BioBlast GrowLine 5 років від дня виготовлення.
Склад: вода демінералізована, IntelliGen-комплекс, комбінація органічних кислот, калій, бор, функціональні домішки.
Заходи безпеки: Під час застосування засобу треба дотримуватися загальних правил під час використання хімічних речовин і особистої гігієни. Під час розпилювання використовувати засоби захисту органів дихання. Не вживати в їжу! Зберігати в сухих провітрюваних приміщеннях окремо від харчових продуктів і недоступних для дітей місцях.
Температура зберігання від +5 до +35 °C.
| Упаковка | |
|---|---|
| Об`єм | 1 л |
| Упаковка | Каністра |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2581747993 |
| Максимальна температура зберігання | 35 °C |
| Максимальна температура ефективної дії | 35 °C |
| Мінімальна температура зберігання | 5 °C |
| Мінімальна температура ефективної дії | 5 °C |
| Призначення | Для декоративних і кімнатних рослин |
| Об'єм | 1 л |
| Призначення | Для троянд |
| Склад | Вода демінералізована/IntelliGen-комплекс/Комбінація органічних кислот/Калій/Бор/Функціональні домішки |
| Термін зберігання | 5 років |
| Тип комплексного добрива | Органо-мінеральна |
| Паковання | Каністра |
| Форма добрива | Концентрована |
- Ціна: 279 ₴

