
OrchidOptima — біостимулятор для орхідей, який зміцнює кореневу систему, стимулює тривале та рясне цвітіння, а також захищає від грибкових захворювань.
Стимулятор росту для орхідей призначений для догляду за рослинами у фазі вегетації, цвітіння та відновлення. Підсилює ріст кореневої системи, продовжує період цвітіння, покращує структуру та колір листя. Забезпечує антистресовий ефект після пересадки. Вогнітає грибкові інфекції, активізує природний імунітет рослини, не порушуючи її фізіологічного циклу.
Властивості: стимулює розвиток кореневої системи орхідей; продовжує період цвітіння; збільшує кількість і якість кольорів; покращує забарвлення листя й квіток; активізує природний імунітет рослини; пригнічує розвиток грибкових захворювань; підвищує стресостійкість після пересадження або зміни середовища; має високий ступінь засвоєння; біорозчинний; не містить гормонів; нетоксичний.
Спосіб застосування строго згідно з інструкцією виробника. Інструкція щодо QR-код.
Термін зберігання біостимулятором росту BioBlast GrowLine 5 років від дня виготовлення.
Склад: вода демінералізована, IntelliGen — комплекс, мікроелементи (Mg, Zn, Fe), функціональні добавки.
Заходи безпеки: Під час застосування засобу треба дотримуватися загальних правил під час використання хімічних речовин і особистої гігієни. Під час розпилювання використовувати засоби захисту органів дихання. Не вживати в їжу! Зберігати в сухих провітрюваних приміщеннях окремо від харчових продуктів і недоступних для дітей місцях.
Температура зберігання від +5 до +35 °C.
| Упаковка | |
|---|---|
| Об`єм | 1 л |
| Упаковка | Каністра |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2581757069 |
| Максимальна температура зберігання | 35 °C |
| Максимальна температура ефективної дії | 35 °C |
| Мінімальна температура зберігання | 5 °C |
| Мінімальна температура ефективної дії | 5 °C |
| Призначення | Для декоративних і кімнатних рослин |
| Об'єм | 1 л |
| Призначення | Для орхідей |
| Склад | Вода демінералізована/IntelliGen — комплекс/Мікроелементи (Mg/Zn/Fe)/Функціональні домішки |
| Термін зберігання | 5 років |
| Тип комплексного добрива | Органо-мінеральна |
| Паковання | Каністра |
| Форма добрива | Концентрована |
- Ціна: 279 ₴

