
SucculentCare — біостимулятор для кактусів і сукулентів, який покращує поглинання вологи, посилює природний імунітет і надає листям яскравого, здорового кольору.
Стимулятор росту для кактусів і сукулентів, призначений для оброблення саджанців і дорослих рослин у міських і приватних умовах. Покращує поглинання вологи, стимулює розвиток кореневої системи, посилює природний імунітет. Під час листового оброблення збільшує щільність, пружність і насиченість кольору листя. Вогнітає розвиток грибкових інфекцій і захищає рослину в умовах стресу.
Властивості: стимулює ріст; покращує вкорочення саджанців; збільшує кількість і розмір кольорів; підвищує резистентність рослин до інфекцій; має високий ступінь засвоєння; підвищує стійкість до стресів; захищає від грибкових захворювань; чудово веде себе на гербіцидному тлі; біорозчинний; не містить гормонів; нетоксичний.
Спосіб застосування строго згідно з інструкцією виробника. Інструкція щодо QR-код.
Термін зберігання біостимулятором росту BioBlast GrowLine 5 років від дня виготовлення.
Склад: вода демінералізована, комбінація органічних кислот, IntelliGen-комплекс, кремнієві мікроелементи, функціональні домішки.
Заходи безпеки: Під час застосування засобу треба дотримуватися загальних правил під час використання хімічних речовин і особистої гігієни. Під час розпилювання використовувати засоби захисту органів дихання. Не вживати в їжу! Зберігати в сухих провітрюваних приміщеннях окремо від харчових продуктів і недоступних для дітей місцях.
Температура зберігання від +5 до +35 °C.
| Упаковка | |
|---|---|
| Об`єм | 1 л |
| Упаковка | Каністра |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2581774629 |
| Максимальна температура зберігання | 35 °C |
| Максимальна температура ефективної дії | 35 °C |
| Мінімальна температура зберігання | 5 °C |
| Мінімальна температура ефективної дії | 5 °C |
| Призначення | Для декоративних і кімнатних рослин |
| Об'єм | 1 л |
| Призначення | Для кактусів і сукулентів |
| Склад | Вода демінералізована/Комбінація органічних кислот/IntelliGen-комплекс/Кремнієві мікроелементи/Функціональні домішки |
| Термін зберігання | 5 років |
| Тип комплексного добрива | Органо-мінеральна |
| Паковання | Каністра |
| Форма добрива | Концентрована |
- Ціна: 279 ₴
- Немає в наявності
- Код: 2581774629
Органічний біостимулятор росту для кактусів і сукулентів BioBlast SucculentCare 1 л (2581774629)
279 ₴
- +380 (68) 459-07-33

