

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Подовжувач-переноска завдовжки 5 м призначений для під'єднання ваших приладів на відстані під час будівельних, садових або інших побутових робіт.
Переваги:
- Виробництво — Україна. Товар сертифікований.
- Переріз проводу 2*1,5 мм2. Номінальний струм — 16 А, напруга — 250 В, потужність навантаження — 3680 Вт.
- Виготовлений із мідного морозостійкого кабелю ПВС з нерозбірною литим вилкою та розеткою євростандарту. Простий і зручний в експлуатації та під'єднанні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Loga |
| Вихідна розетка | Євро |
| Довжина шнура | 5 м |
| Заземлення | Ні |
| Кількість вихідних розеток | 1 шт. |
| Тип подовжувача | Подовжувач |
| Колір корпусу | Білий |
| Технічні характеристики | |
| Потужність навантаження | 3680 Вт |
| Напруга | 250 В |
| Номінальний струм | 16 А |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | С8-02х1.5-5W |
| Вхідна вилка | Евро |
| Гарантія | 12 місяців |
| Кількість жил | 2 шт |
| Переріз жил | 1.5 мм2 |
- Ціна: 248 ₴

