




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Твердопаливний котел тривалого горіння є котлом шахтного типу. Завдяки принципу горіння нижнього шару, тривалість роботи котла досягає 24-96 годин на одній закладці. Єдиний шахтний котел за принципом котла Холмова сертифікований в Україні. Котел бере участь у програмі IQ energy.
Для опалення приміщень до 160 м2 найкраще рішення — котли шахтного типу Termico 16 КДГ. Найбільший на ринку опалювального обладнання камера завантаження збільшила тривалість горіння до 96 годин. ККД доведений до 90%. Це стало можливим завдяки низці інноваційних конструкторських рішень. Подавання вторинного повітря через каталізатори з корундового термобетону забезпечило повноту спалювання пирогазів, економічність і екологічність роботи котла.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Термико |
| Вага | 307 кг |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Тип котла | Тривалого горіння |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | TermicoKDG16a |
| Вага в пакованні | 327 кг |
| Різновид використовуваного палива | Обпилки, тріска, стружка |
| Габарити (ВхШхГ) | 1350х530х1290 мм |
| Габарити в пакованні (ВхШхГ) | 1500х1000х1490 мм |
| Діаметр димоходу | 160 |
| ККД | 85 |
| Комплектація | Котел у зборі Паспорт і гарантійний талон Золяний ящик |
| Потужність, кВт | 9 - 16 |
| Об'єм води в котлі | 90 |
| Обладнання та функціональність | Автоматичне керування котлом |
| Особливості | Нижнє горіння Допалювання піррольних газів |
| Площа обігрівання | 120-160 |
| Під'єднання до електромережі | Да |
| Корисний об'єм камери згоряння | 151-200 |
| Корисний об'єм камери згоряння, л | 151-200 |
| Примірна витрата палива | 10 м3 |
| Робота в автономному режимі від одного завантаження | До 3 днів |
| Робочий тиск води | 2 |
| Спосіб завантаження палива | Ручне завантаження |
| Сторона завантаження палива | Зверху |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Тип розпалювання | Ручний (підпал) |
| Керування | Електронне |
| Енергоспоживання | 18 |
- Ціна: 45 199 ₴




