




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Твердопаливний котел тривалого горіння є котлом шахтного типу. Завдяки принципу горіння нижнього шару, тривалість роботи котла досягає 24-96 годин на одній закладці.
Якщо варто завдання запити будинок від 200 до 250 м2, найкращим вибором буде встановлення шахтного котла Termico 25 КДГ. Застосування подавання вторинного повітря та каталізаторів із корундового термобетону забезпечило повноту згоряння пирогазів і загальну ефективність роботи котла. Унікально велика камера завантаження палива дала змогу домогтися рекордної тривалості горіння. Завдяки низці вдалих конструкторських рішень власник котла витрачатиме мінімум часу на його обслуговування й на багато менше коштів на придбання палива.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Термико |
| Вага | 418 кг |
| Тип котла | Тривалого горіння |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | TermicoKDG25a |
| Вага в пакованні | 438 кг |
| Різновид використовуваного палива | Обпилки, тріска, стружка |
| Габарити (ВхШхГ) | 1550х600х1400 мм |
| Габарити в пакованні (ВхШхГ) | 1700х1000х1600 мм |
| Діаметр димоходу | 180 |
| ККД | 85 |
| Комплектація | Котел у зборі Блок автоматики Inter Electronics IE-24n Нагнітальна турбіна Паспорт і гарантійний талон Золяний ящик |
| Потужність | 25 |
| Об'єм води в котлі | 130 л |
| Обладнання та функціональність | Автоматичне керування котлом |
| Особливості | Нижнє горіння Допалювання піррольних газів |
| Площа обігрівання | 200-250 |
| Під'єднання до електромережі | Да |
| Корисний об'єм камери згоряння | Понад 200 |
| Примірна витрата палива | 18 м3 |
| Робота в автономному режимі від одного завантаження | До 3 днів |
| Робочий тиск води | 2 |
| Сторона завантаження палива | Фронтальна |
| Тип розпалювання | Ручний (підпал) |
| Керування | Електронне |
| Енергоспоживання | 30 |
- Ціна: 59 999 ₴



