




Двосторонній з одного боку кумедні єдинороги, з іншого боку лінійка можна вимірювати малюка, цифри для рахунку тварин і літачки.
Основні переваги:
1) Екологічно чистий матеріал;
2) Не вбирається рідина;
3) Ребриста поверхня масажний ефект корисна для здоров'я;
4) Міцний матеріал не можна прокусити, розірвати, відкусити;
5) Тровмобезпечний схожий на фізкультурний мат;
6) Не пропускає холод від підлоги;
7) Зносостійкий;
8) Завдяки своєму спеціальному покриттю легко стерти фломастери, маркери, фарби вологою серветкою;
9) Просто доглядати досить витрусити та протерти вологою ганчіркою;
10) Розвивальні;
11) Ігровий;
12) Складається, дуже компактний розмір у складеному вигляді 90х40 см. вага до 1 кг + переносна сумка є
Які завдання для мам вирішує:
1) Здоров'я дитини;
2) Дає особистий вільний час, можна зайняти дитину грою;
3) Допомагає в навчанні малюка;
4) Легко прибирати.
Комплектація
М'який ігровий килимок
Переносна сумка
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Артикул | AN 226483459 |
| Вага | 1 кг |
| Тип | Ігрові килимки |
| Вік | 5 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Дитячий вік | 5 років, 3 роки, 1 рік, 2 роки, 4 роки |
| Комплект постачання | М'який ігровий килимок, переносна сумка |
| Матеріали | Спінений поліетилен |
| Особливості | Не промокає, не пропускає холод від підлоги, легко надається чищенню, займає мало місця в складеному стані |
| Стать дитини | Дівчинка, Хлопчик |
| Розміри ігрової поверхні | 200 x 180 x 1 см |
| Розміри паковання | 90x40 см |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Колір | Різнобарвний |
| теги | для новонароджених, двосторонній, з тваринами, великі килимки на підлогу |
- Ціна: 935 ₴
- В наявності
- Код: AN 226483459
Дворядний складаний дитячий килимок-іграшка Безпечний Softy-Floor 2x1,8 м. Товщина 1 см. Зоопарк-Росомір
1 105 ₴
935 ₴
- +380 (68) 459-07-33






